cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

premalo prostora

clock-img

24.07.2006, 10:08

clock-img

Anonimen

na discu C....KAJ NAJ ZDAJ....namizja brisat ne morem ker vse ikone ki jih imam uporabljam....

clock-img

24.07.2006, 10:13

clock-img

Anonimen

Mislim, da brisanje ne bo prineslo dosti prostora, razen če zbrišeš res nekaj velikega!

Najbolj enostavno je, da kupiš dodate disk za cca. 10.000 sit in bo naredil čudež tudi pri hitrosti. Drugače pa mogoče defragmentiranje in izbris starih datotek oz . programov ki jih ne uporabljaš!

clock-img

24.07.2006, 10:17

clock-img

cukerček

pencil-img

575

Stisni ali zippaj datoteke
Postopek je namenjen predvsem stiskanju datotek oz map. Njihova vsebina ostane ista ampak jo pomanjšaš in si s tem narediš prostor.

Ukaz za delo s stiskanjem vsebine datoteke se najlažje sproža z desnim klikom na ime datoteke in v hitrem meniju uporabimo ukaz pošlji/stisnjena mapa(send/compressed(zipped)folder)
 
vsebina ostane ista le kapaciteta se spremeni in s tem dobiš prostor na računalniku- upam da ti je kaj jasno.

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

clock-img

24.07.2006, 13:16

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Po mojem tole z zippanjem ne bo šlo.
Verjetno na C disku, kjer je premalo prostora, nimaš podatkov ampak programe. To pa ne vem če lahko zazippaš.
Ena varianta je po mojem ta, da snameš dol, deinstaliraš, kakšne programe, ki jih ne rabiš, če imaš gor kakšne. Druga pa ta, kot ti je napisala anonimna, da dokupiš disk.
Ti bo pa lažje svetoval kakšen hekerček, če je tukaj. 

clock-img

24.07.2006, 13:26

clock-img

MH0

pencil-img

118

Sprazni temp folderje, počisti IE cache, sprazni in zmanjšaj recycle bin, Virtual memory nastavi na kaki drugi drive,...

clock-img

24.07.2006, 15:55

clock-img

Anonimen

mho hvala za odovor zdaj pa mi povej kje in kako naj to naredimuser posted image

clock-img

25.07.2006, 10:22

clock-img

MH0

pencil-img

118

Kako pa se kaj imenujejo tvoji windowsi? Saj imaš okna, a ne? XP, 2000, 98,... ?

clock-img

25.07.2006, 11:41

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Drugače naredi tako kot ti bo napisal MH0, ampak mislim da bo to samo začasna rešitev. Daleč najbolje je, da kupiš dodaten disk, mislim da več kot 120GB ne rabiš, v kolikor nimaš gor knjižnice divx-ov.

clock-img

25.07.2006, 19:32

clock-img

Anonimen

Mogoče na muli preveč stvari downloadaš? To se je meni zgodilo... user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem