cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

premalo mleka

clock-img

29.05.2009, 13:36

clock-img

emica2008

pencil-img

674

živjo
user posted image  dojim že 7 mesecev in ker mi zavrača gosto hrano imam premalo mleka zanjo da bi se do sitega najedla. zanima me če bi tametil kaj pomagal da bi nastajalo več mleka?
naj omenim še da se user posted image  zadnji mesec skoraj ni nič zredila (200g).
hvala za odgovore.......lep dan

clock-img

31.05.2009, 15:50

clock-img

lidija***

pencil-img

884

Poizkusita z mlečnimi kašicami, ki se mešajo z vodo in vsebujejo adaptirano mleko. Naredi ji bolj redko, da se ji ne bo zatikalo. Lahko pa tudi Rižolino s svojim mlekom.
Potem pa počasi na zelenjavo.
Čimveč potrpežljivosti pri uvajanju GH. Slej ko prej bo morala sprejeti tudi žličko. Pri sedmih mesecih ji lahko daš tudi že kakšen Plasmon keks, ki ne vsebuje glutena.
Mislim, da povečanje mleka pri tej starosti ni rešitev, ker bi se samo raztegnil trebušček, nahranil pa je ne bi tako kot GH.

clock-img

05.06.2009, 10:19

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

http://www.ringaraja.net/forum/premalo_mleka%3F/m_4117246/tm.htm

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem