cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

premalo mleka

clock-img

23.07.2008, 10:59

clock-img

novopecena

pencil-img

840

ojla
imam 3,5 mesecev starega sinčka in moram rečt da sva se do včeraj kolikor toliko vredu dojila, (podnevi vse ok, noči tko tko) zadnji dve noči pa mali 1. rundo spi ok (od 20h-24h) pa pol do ene 2h pol se pa začne zabava (beri bujenje na 1h). seveda ga ne vzamem skoz iz posteljice ampak mu dam dudo in če jo pljuva ven in joka ga potem šele vzamem in podojim. se mi pa dogaja da potegne cca. 3x pa se odstavi in spet potegne 3x..... to naredi ene 4x pol je pa jok da ga prestavim na drugo dojko. ko "izpraznjeno" stisnem še vedno špricne ven mleko in ne vem a mleko ni več kvalitetno ali kaj da noče več vlečt???? sem študirala da bi mu po večernem dojenju dodala še AM pa da vidimo če bo kaj boljše. katero mleko se pa najbolj priporoča za 3,5 m starega baby-ja?
upam da sem razumljivo napisala in kakeršna koli izkušnja mi bo pomagala oz. pomirila. bi pa res rada še dojila ker se mi zdi to nekaj najlepšega. hvala vsem


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

23.07.2008, 11:14

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Tudi naš se je po 3. mesecu začel ponoči pogosteje prebujat, pa tudi dojil se je pogosteje... Izgleda, da je taka faza. Lahko, da ima poskok rasti in potrebuje več. Še verjetneje pa potrebuje več crkljanja.

IZVIRNO SPOROČILO: novopecena
ko "izpraznjeno" stisnem še vedno špricne ven mleko in ne vem a mleko ni več kvalitetno ali kaj da noče več vlečt???? sem študirala da bi mu po večernem dojenju dodala še AM pa da vidimo če bo kaj boljše. katero mleko se pa najbolj priporoča za 3,5 m starega baby-ja?


Mleko ne more biti nekvalitetno. Če ti samo nekajkrat potegne, pa tudi ob stisku mleko šprica, potem je mleka definitivno dovolj.
Moje mnenje je, da se tvoj dojenček ne zbuja zaradi lakote, zato mu jaz na tvojem mestu pod nobenih pogojem ne bi dodajala AM. Tako se bi le navadil na flaško, tebi pa se bi zmanjšala produkcija mleka. Mogoče bi kakšno urico dlje spal, to pa le zato, ker je AM težje prebavljivo.

clock-img

23.07.2008, 11:34

clock-img

selma2

pencil-img

107

Mogoče rabi malo več, ker ima zagon rasti.

clock-img

23.07.2008, 11:36

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: Pia77


IZVIRNO SPOROČILO: novopecena
ko "izpraznjeno" stisnem še vedno špricne ven mleko in ne vem a mleko ni več kvalitetno ali kaj da noče več vlečt???? sem študirala da bi mu po večernem dojenju dodala še AM pa da vidimo če bo kaj boljše. katero mleko se pa najbolj priporoča za 3,5 m starega baby-ja?


Mleko ne more biti nekvalitetno. Če ti samo nekajkrat potegne, pa tudi ob stisku mleko šprica, potem je mleka definitivno dovolj.
Moje mnenje je, da se tvoj dojenček ne zbuja zaradi lakote, zato mu jaz na tvojem mestu pod nobenih pogojem ne bi dodajala AM. Tako se bi le navadil na flaško, tebi pa se bi zmanjšala produkcija mleka. Mogoče bi kakšno urico dlje spal, to pa le zato, ker je AM težje prebavljivo.



Amen.

clock-img

23.07.2008, 12:42

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Se strinjam z zgoraj napisanim. :)

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem