cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

premajhne prsne bradavice?

clock-img

23.03.2005, 08:17

clock-img

mia-1

pencil-img

147

Hojla punce!
Imam eno vprasanje najprej za sebe: ali mi lahko katera svetuje kaksno fajn kremo za razpokene bradavice(od dojenja).Ce se da ime kreme in kje se jo lahko kupi.
Drugo vprasanje pa je od moje prijateljice:je v 25. tednu nosecnosti in jo zanima kako lahko velikost bradavic vpliva na dojenje.Po njenem prepricanju ima premajhne- sicer niso vdrte niso pa tudi zelo izrazito izbocene.Izbocijo se ji samo ko jo npr. zebe.Se ji pa ze od 14. tedna rahlo izceja iz dojk.Upam da zna katera pomagati saj ji jaz ne znam njen ginekolog pa ji je rekel da to ni njegova stvar.LP

clock-img

23.03.2005, 09:28

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

za razpokane bradavice so zakon od Multimam blazinice za dojenje (nek gel je gor) in njihov lanolin (lekarna)

glede bradavic mislim, da bo dojenček že naredil svoje (jih tko potegne, da so za vedno ven), za začeket pa lahko uporablja nastavke, če bo potrebno. izcejanje iz dojk je pa čisto normalno, ker se pač pripravljajo

clock-img

23.03.2005, 09:37

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Meni so v porodnišnici dali za razpokane bradavice Bepanten. Pomagalo!!!

clock-img

23.03.2005, 12:31

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

Meni so tud dal Bepamthen(ga ni teba umivat-je rekla sestra v porodnišnici), za vdrte bradavice pa nastavek za dojenje stane cca 1500 sit.

clock-img

29.03.2005, 16:31

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Jaz sem si preventivno začela kar takoj mazati bradavice z Multimam lanolin kremico.

Glede majhnih bradavic. Tudi jaz sem imela na začetku kr probleme. Nisem imela vdrtih, ampak imam zelo majhne in tako kot pri tvoji prijateljici imam trde samo ko me zebe. Na začetku sem si pomagala z nastavkom. Sem kombinirala-včasih z, včasih brez. David je na srečo imel zelo močan sesalni refleks, tako da ni bilo večjih problemov, razen cmokanja, ko mu je bradavička ušla. Z nastavkom sem kombinirala kak mesec in pol.

Dojenček se bo že navadil na mamine prsi. Se bo mogel prilagodit.:)

Pa-pa:miska:

clock-img

29.03.2005, 17:14

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Isto kot mehurcica. Za vsak primer kupi nastavke. 1500 sit ni tak strosek.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem