writing-img

prekuhavanje vode ali...

clock-img

06.03.2006, 17:16

clock-img

Vanček*

pencil-img

219

Mene pa zanima, če katera dela adaptirano mleko z vodo, ki ga je skuhala v električnem kuhalniku vode ali ga vse delate z vodo ki jo prekuhate na štedilniku?

LP Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

clock-img

06.03.2006, 17:27

clock-img

vanč

pencil-img

194

Mi delamo v grelcu za vodo, če to misliš. Vendar s kupljeno vodo, ker iz pipe je preveč klorirana in bi mi  pri tako pogostem uporabljanju uničla grelec. Ker je kupljena voda dovolj prefiltrirana je sploh ne zavrem, ampak samo pogrejem.

_____________________________

vanč

clock-img

06.03.2006, 17:54

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

v grelcu vode, kar iz pipe, potem pa dam v termosko.... ce greva na obisk pa imam kupljeno vodo za dojencke

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

06.03.2006, 18:55

clock-img

Vanček*

pencil-img

219

ja grelec vode sem mislila..se mi zdi bolj praktično...bom od sedaj naprej tudi jaz tako delala.

Hvala vama

LP Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

clock-img

10.03.2006, 10:39

clock-img

Anonimen

če uporabljaš vodo iz pipe,potem ti grelec ne priporočam,saj voda mora vret vsaj 5 minut.
grelec pa teoretično ni to to.Če uporabljaš pa kupljeno vodo,potem pa kar daj v grelec.
samo jaz vseeno rajši prekuhavam

clock-img

10.03.2006, 10:53

clock-img

Anonimen

Vančo, če se ne motim, je tvoja stara 4,5 mesece. Jaz sem Maxu do 3 m kupovala vodo za dojenčke in jo samo pogrela. Zdaj pa mu delam mleko z vodo iz plastenke. Pa prav tako segrejem.

Segrevam pa tako, da v en pisker  dam malo vode, v pisker pa dam flaško z vodo. In ko se segreje dam samo mleko noter. Tudi čaj tako zelo hitro segrejem. Da gre še hitreje natočim vročo vodo v pisker.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem