cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prekinitev dojenja

clock-img

07.05.2008, 11:48

clock-img

halep

pencil-img

42

Pozdrav,

prosim vas za nasvet. Hčerka ima 4 mesece, že od začetka jo samo dojim, se mi je pa zdaj že tretjič pojavilo vnetje dojke, zato sem se odločila da prekinem dojit. Kako naj to najbolj uspešno izvedem? KOliko časa bom potrebovala? Imam tudi namen počasi začeti dodajati gosto hrano. KAtero adaptirano mleko priporočate?
Hvala za nasvete (brez obsojanja)!

clock-img

07.05.2008, 12:06

clock-img

lina10

pencil-img

288

Jaz bi ti priporočala Milumil ,ampak tistega iz Millerja je nemški pa je boljši kot pa drugje v trgovinah tudi embalaža je drugačna pa ne zapira,jaz sem začela z Aptamilom sam je mojo čisto zaprl in jo je napenjal po prehodu na Milumil je pa blato bolj mehko.
Glede na to da je otrok star 4 mesece pa začni s št.2,otrok pa ti tudi sam pokaže če mi mleko odgovarja,ker je vsak otrok drugačen,tako da lahko da boš morala mleko spremeniti,boš sama videla.
Če pa ne boš več dojila je pa to čisto tvoja osebna stvar in odločitev ,tako da te nobeden ne sme obsojati in se na to ne oziraj škoda živcev,pa lepo uživaj z otročičkom,to je bolj pomembno pa da je zdrav in zadovoljen tako boš pa tudi ti a ne.user posted image

clock-img

07.05.2008, 13:27

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

KOliko časa bom potrebovala?





Kolikor želiš. Lahko vlečeš v nedogled, lahko prekineš zelo hitro. Moj je prekinil čez noč ( ne po moji krivdi), pri
3 mesecih

Je pa tako, otroku bo najležje tako, da na hitro. Drugač jo bo samo zmedl vse skupaj.


Te pa ne obsojam. Pač tako si se odločila

clock-img

07.05.2008, 13:50

clock-img

anny1

pencil-img

414

Hallo, jaz sem pri prvi nehala po 14 dneh-zastalo mi je mleko, nehaj na hitro ti pa priporočam-zaradi mastitisa, da si po malo in malo-ne do konca-ižčrpaš svoje mleko-lahko mu ga daš po flaški kasneje- sploh te ne obsojam-nevem zakaj naj bi kdo teuser posted image - pazi samo na to da ne boš zbolela mogoče si prebereš kje kako je najbolje nehati oz. koliko izčrpati mleka da ne pride do okužbe itd- meni so pred 3leti tako svetovali zato da so nehale dojke proizvajati mleko-kolikor so ga sevedauser posted image .  Srečno in lep pozdrav

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

clock-img

07.05.2008, 14:29

clock-img

Neni13

pencil-img

391

Jaz sem prenehala dojiti iz podobnih razlogov, ko je bil sinek star mesec pa pol. Od vseh Am smo pristali na Milumilu iz Mueller-ja. Jaz sem tako zmanjšala količino mleko, da sem vsak dan bolj poredko črpala..

clock-img

07.05.2008, 15:19

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: halep

Pozdrav,

prosim vas za nasvet. Hčerka ima 4 mesece, že od začetka jo samo dojim, se mi je pa zdaj že tretjič pojavilo vnetje dojke, zato sem se odločila da prekinem dojit. Kako naj to najbolj uspešno izvedem? KOliko časa bom potrebovala? Imam tudi namen počasi začeti dodajati gosto hrano. KAtero adaptirano mleko priporočate?
Hvala za nasvete (brez obsojanja)!



Jaz bi na tvojem mestu poklicala kakšno svetovalko za dojenje, ki ti bo znala svetovati tudi v tej smeri.

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem