cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prehrana po porodu

clock-img

27.05.2015, 17:19

clock-img

anjabe

pencil-img

5

Alli je imela katera posebno dieto po porodu, da bi zmanjšala svojo težo. Enemon naj bi pomagal. Tu je navedeno, da je primeren tudi za mlade mamice http://enemon.si/pogosta-vprasanja/. Ima katera izkušnje s tem?

clock-img

27.05.2015, 18:05

clock-img

peregrina

pencil-img

179

Če dojiš, se ne igraj z dietami. Telo potrebuje ful energije za prizvajanje mleka, zato potrebuješ veliko zdrave hrane.

Če pa ne dojiš, lahko greš na dieto. Ampak Enemona jaz ne bi niti v sanjah uporabila. Se da shujšat na bolj zdrave in bolj enostavne načine.

clock-img

27.05.2015, 18:13

clock-img

anjabe

pencil-img

5

ok, super. Sem mislila, da je kvaliteten "naromestni obrok". Hvala za nasvet

clock-img

28.05.2015, 09:08

clock-img

respect

pencil-img

272

Seveda,da imaš lahko dieto.
Pa za hujšanje ne rabiš nobenih prirpavkov,ampak raznoliko zdravo prehrano in gibanje

clock-img

28.05.2015, 09:14

clock-img

anjabe

pencil-img

5

no saj to tako ali tako. Bolj me je zanimala opcija, če bi enega izmed obrokov nadomestila s tem. Seveda pa ne bi samo tega jedla, ker se zavedam, da je raznolika prehrana pomembna

clock-img

28.05.2015, 13:27

clock-img

jaz_sem_jaz

pencil-img

177

Ne.:)

Najboljša dieta je zdrava prehrana in gibanje.

Po porodu pa itak kilogramčki ob dojenju kopnijo za šalo brez diete.

clock-img

28.05.2015, 13:28

clock-img

jaz_sem_jaz

pencil-img

177

A je to reklama???

clock-img

03.06.2015, 09:05

clock-img

anjabe

pencil-img

5

Ne ni...me je zanimalo kakšne so izkušnje s tem

clock-img

19.12.2018, 20:33

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

401

Če dojiš in se zdravo prehranjuješ boš izgubila vse če ne celo več kg. Sama sem se zredila mes nosečnostjo za 17, 6m po porodu pa sem jih imela 20 manj. Torej jedla sem vse, brez diet, sem pa seveda malce po telovadila in redno hodila na sprehode z malo štručko.Razni Enemon in podobni nadomestki, se pa skozi mleko grejo tudi v dojenčka. Jaz mu vse tiste kemije in umetnih sladil, ki povzročajo toliko zdravstvenih težav, ne bi upala dati. Diete bodo pa povzročile upad mleka. Pa še ena dobra modrost - ne obremenjuj se s kilogrami, saj si rodila novo življenje. ❤️

clock-img

20.12.2018, 03:24

clock-img

Špela Jurkošek

pencil-img

10

Raje kot razna prehranska dopolnila se poslužuj vozičkanja vsak dan. Po tretjem mesecu po porodu pa tudi kakšnih 10min hitrih vadb medtem ko mali spijo. Sama sem prvìč za izgubo zadnjih 5kg šla še na lchf prehranjevanje. To pomeni zelo malo ogljikovih hidratov in veliko zdravih maščob ter zelenjave.

clock-img

21.12.2018, 11:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem