cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prehrana in dojenje

clock-img

03.09.2005, 10:46

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Zanima me, kaj jeste tiste, ki dojite?
Saj vem, nove raziskave govorijo, da naj bi doječa mamica jedla vse, ampak sama sem zadnjič videla, da je moj malček ful jokal celo popoldne, ko sem jedla golaž.
Kaj kuhate? Česa se izogibate?
Hvala za odgovore.

clock-img

03.09.2005, 11:12

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Jaz nič kaj dosti ne kompliciram, izogibam se stročnicam (fižol, grah) in pa sveži zelenjavi, vendar bom tudi to kaj kmalu začela počasi jest. Na začetku sem se tudi izogibala svežemu kruhu in mrzlim stvarem direktno iz hladilnika.
Do zdaj naša pupa še ni imela nikakršnih krčev . Sicer se pa ravnaj po svojem občutku, jej tisto kar ti paše pa bo .

clock-img

03.09.2005, 12:53

clock-img

tanjaDi

pencil-img

104

V prvem mesecu sem jedla zelo omejeno, tocno tako kot je rekla patronazna, potem pocasi sem zacela jest skoraj vse, razen tistih stvari ki napenjajo npr.fizol, grah, pa seveda svinjskega nic!!!
Nas angelcek ima ze 3 mesece in pol, pa ni imel nobenih krcev....booo zgleda da je fulll odvisno od otroka do otroka.

clock-img

07.09.2005, 16:09

clock-img

Anonimen

clock-img

09.09.2005, 09:05

clock-img

Majdi

pencil-img

118

jaz jem skoraj vse razen svinjine pa stročnic in sveže zelenjave. počasi sem začeja jest sveže sadje in zaenkrat ji ni nič škodla. Stara pa je 2 meseca. jem pa precej mlečnih izdelkov in pijem dosti tekočine

clock-img

09.09.2005, 10:22

clock-img

zi&mm

pencil-img

312

Oj,
Jaz prve 3tedne nisem jedla sveže zelenjave in sadja drugače vse po 3t pa tudi to seveda pa ne jem stročnic in svinjskega mesa; veliko tekočine in mlečnih izelkov pa juhice, ribo, meso in kr gre, brez krčev.

clock-img

09.09.2005, 10:47

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Joj jst se tud golaža spomnem! Takšni kriki so bili samo še po svinjini.
Moj mali je bil tako občutljiv, da sem hrano zreducirala na krompir in piščanca. Po 4. mesecu sem pa počasi začela z kuhano zelenjavo. Svinjskega zrezka si pa še vedno ne upam privoščit. Ampak, za naše srčke vse, a ne?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem