cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prehrana doječe mamice

clock-img

11.07.2009, 13:20

clock-img

tikatonka

pencil-img

343

Naša mala je stara 2 meseca in je polno dojena. Vsake toliko jo malo krči tako da si kar ne upam jesti še nič sveže zelenjave in sadja. Kakšne so vaše izkušnje?

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

clock-img

11.07.2009, 14:11

clock-img

Februarka08

pencil-img

5900

Tudi jaz nisem jedla nič svežega... vsaj pri tako majhni še ne. Sem raje malo potrpela, kot pa da bi malo gledala kako se zvijauser posted image saj bo hitro minilo, pa si boš potem kaj dobrega privoščilauser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

clock-img

11.07.2009, 15:04

clock-img

bjondi

pencil-img

3613

Tudi jaz v prvo nisem jedla nič svežega sadja in sveže zelenjave-3 mesece -temu primerno ni imela nikoli krčev...

Sedaj v drugo pa smo stari 14 dni in se isto držim kot sem zg. omenila...

clock-img

11.07.2009, 21:01

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Prve dva do tri tedne se je treba malo bolj paziti, potem pa postopoma uvajaj svežo hrano. Isto kot pri otroku, vsake nekaj dni novo hrano, da vidiš odziv. Pa krči niso vedno povezani s hrano matere. Moj je bil na flaši, pa se je zvijal. Samo ne komplicirati.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem