cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prehajanje z enega mleka na drugo?

clock-img

19.04.2008, 21:57

clock-img

_annela_

pencil-img

150

mene pa zanima ce lahko nasem 7 mesecnemuuser posted image zamenjam hrano do zdaj smo uporabljali aptamil,pa bi presla na drugo hrano kot napr..(novlac,humana,itd)pa me zanima ce bojo kake reakcije,in seveda ce lahko menjam mleko ce smo tok casa uporabljal aptamil,itak pa zdaj pijemo AM samo zjutraj in zvecer?

clock-img

19.04.2008, 22:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.04.2008, 09:43

clock-img

želva

pencil-img

1452

Pomoje ni panike, mi smo tud ful menjali, pa ni bilo nič narobe.Edino zaprta je bila po Novolacu, zdaj imamo pa milumil in je res zakon.Sej v teh mlekih je isti šmorn notr, sam malo drugačna razmerja.Moraš pa pogruntat, kaj tvojmu dojenčku paše

clock-img

20.04.2008, 14:35

clock-img

Anonimen

Se strinjam s predhodnicama. Odvisno, kaj mu bo odgovarjalo. Mi smo menjali zaradi alergije, nazadnje smo pa pristali na tistem, ker ni potrjene alergije na KM, po katerem ga je najmanj zvijalo in imel dobro prebavo. Zaka bi pa menjala? Pri 7 mesecih mislim, da je manjši problem zamenjati mleko kot v prvih mesecih, razen če ga ne bi hotel piti. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 20.4.2008 14:36:49 >

clock-img

25.04.2008, 08:03

clock-img

łiłi

pencil-img

147

joj,smo meli tud ful probleme glede mleka.prvo aptimil(zvijanje in napenjanje,nato aptimil confort(isto zvijane).pa smo probali novolac za krce(ni kakal pa 2 dni)novolac it(ni nic pomagalo)zdaj smo na hippu in smo brez problemov,kaka normalno,nic vec ga ne zvija.meni je v lekarni rekla da moram sama pogruntat kero mleko mu odgovarja in hvala bogu hipp nam ful odgovarja

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

clock-img

25.04.2008, 10:49

clock-img

anny1

pencil-img

414

Zdravo,jaz sem pri prvi pri 7mesecih malo menjavala, postopno seveda da nebi bili problemi-zamenjala pa sem ker se mi ni več splačalo v A hodit-količinskouser posted image . Probaj pa boš videla

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem