cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pregled

clock-img

20.12.2005, 09:12

clock-img

chips

pencil-img

758

Včeraj sem imela poporodni pregled,glede mijih krvavitev je hvala bogu vse v redu(28 dan po porodu sem začela krvaveti-temna kri.Drugi dan sem imela izcedek samih krvavih  strdkov,potem spet par dni čišča in zadnja 2 dni svetla krvavitev).
G. me je pregledal vaginalno in s sondo(bolelo kotuser posted image ) je rekel da to navaja na menzus ,da tudi nekatere ženske dobijo med dojenjem(polno dojim) menstruacijo.user posted image


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

20.12.2005, 10:06

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz dojim tamalo že 11 mesecev in imam normalno menstruacijo,sem jo dobila 7 tednov po porodu.Sem vseeno upala,da ne bo prišla tako hitro,ampak tako je!user posted image

clock-img

20.12.2005, 13:08

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz dojim že sedem mesecev, vendar pa še nisem dobila menstruacije. Vama pa povem, da si jo želim, saj bom tako vedela na čem sem. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem