cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pregled

clock-img

14.12.2005, 14:43

clock-img

chips

pencil-img

758

V  ponedeljek imam prvi pregled po porodu ampak  moja čišča je  že rumenkasta in vmes še krvavim.Sedaj pa nevem ali naj grem vseeno ali ne.Do kdaj ste ve krvavele???In kaj sploh dela G. na tem poporodnem pregledu??Brisa še menda ne jemle.Me je kr strah da mi bo kaj po nožnici  brskal!Ni več tako ot je bilo prej ,še seksa me je sedaj full strah(še nisva,ampak upam da ne bo bolelo).

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

14.12.2005, 14:46

clock-img

total

pencil-img

4453

Mene je noter pregledala in vzela bris,sem pa kmalu nehala krvavet.

clock-img

14.12.2005, 16:15

clock-img

ja_ni_ka

pencil-img

27

Tudi jaz sem pri prvem porodu po 6. tednu še imela čiščo(beri orng krvavitve) pa me je ginekologinja nadrla zakaj nisem prišla že prej, ker se je ustrašla, da se mi maternica ni skrčila. Zato ti svetujem, da kar pojdi na pregled, in pregled po porodu je vedno vaginalen ni pa nič strašen. Tako, da ni treba nič skrbeti in se bati.

_____________________________

Jaka in Nika sta moja sončka dva

clock-img

14.12.2005, 20:50

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz sem po porodu dokaj hitro nehala krvavet,sem pa šla na pregled po 7 tednih in ravno tisti dan dobila menstruacijo in se je G prav ustrašila in me je kar krvavo pregledalauser posted image .Sem mislila da se udrem v tla od sramu!user posted image Pa je bilo vse uredu in je rekla da je možno da imam menstruacijo in sem jo res dobila in jo imam še vedno,čeprav dojim!user posted image

clock-img

15.12.2005, 00:07

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz sem šla na prvi pregled po 8 tednih.Pred tem,sem že dala čez 1 menstruacijo po porodu.Gin. mi je vzel bris in me pregledal.Bilo je vse o.k.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

15.12.2005, 00:11

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem šla po 2 mesecih - sem že dobila vabilo, ker še nisem prišla, a sem rekla, da po 6 tednih sem še vedno imela čiščo, potem pa sem šla na morje. Bris mi je tudi vzel.
Vso srečo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem