cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prebavne motnje in dojenje

clock-img

15.08.2006, 22:26

clock-img

miši

pencil-img

507

Pozdravljene!

Zanima me, če prebavne motnje (blaga driska) matere vplivajo na mleko oz. če se to pozna tudi dojenčku? Imam 3 teden staro punčko, danes pa me ful zvija, očitno mi nekaj v hrani ni pasalo, čeprav nisem jedla nič čudnega. Sem klicala v porodnišnico pa pravijo,da ni nič narobe, razen če se meni stanje poslabša (da bi morala k zdravniku) in da naj si orenk umivamo roke.

Ima katera podobno izkušnjo? Me malo skrbi, da ne bo še punčko zvijalo...
HVALA v naprej!

clock-img

15.08.2006, 22:34

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Tako kot so rekli v bolnisnici. Z dojenjem lahko dojencka kvecjemu zascitis pred okuzbo, saj bo preko dojenja prejel dolocena protitelesa. Dojenje je v taksnih okoliscinah celo priporocljivo. Nic bat.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

15.08.2006, 22:39

clock-img

miši

pencil-img

507

hvala, sem malo zapaničarila, saj veš, novopečena mamica user posted image .

clock-img

15.08.2006, 22:41

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Misi, vsi smo dali to skoz. Prav je da vprasas. Clovek vcasih res ne ve kako bi odreagiral. Lepo se dojita se naprej. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

16.08.2006, 08:03

clock-img

monika30

pencil-img

563

Tudi jaz sem imela manjše probleme s prebavo na začetku (tudi malo driska). Verjetno malo zaradi utrujenosti (psihično in fizično), pa sem normalno dojila naprej in je bilo vse vredu, tak da brez skrbi in veselo naprej.
LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem