cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prazna dojka?!?!?!

clock-img

21.02.2009, 12:54

clock-img

Deja

pencil-img

669

Imam problem... rodila sem pred mesecem dni - sicer 5 tednov prehitro, ampak je dojenje lepo steklo.
Že od začetka imam eno dojko večjo kot drugo.
Leva je očitno večja od desne tudi takrat ko sva končala podoj na levi.
Dojim tako da en obrok na eni, drug obrok pa na drugi dojki. Pred cca pol ure je bila na vrsti desna dojka.
user posted image je sesal 10-15minut, potem pa je začel bradavico pljuvat ven. Ko sem ga dala na ramo da bi podrla kupček se je slišalo čisto malo - podrl ga sicer je.

Po kakšnih 2 minutah pa je začel lizat pleničko na rami tako kot da še želi sesat.
Probala sem malo na roke stisnit iz desne in pritekla je komaj kaka kapljica.

Zato sem ga dala na levo, kjer dobesedno teče kot iz škafa. Po cca 10 minutah ma levi strani je na dojki zaspal, sva podrla kupček in sedaj spi.

Zanima me ali je možno da zmanjka mleka v dojki - mimogrede - včeraj je iz desne dobesedno špricalo - danes pa je prazna. Kako naj preprečim take situacije?

Hvala za pomoč!


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586

clock-img

21.02.2009, 13:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.02.2009, 13:05

clock-img

Anonimen

meni se dogaja isto - kadar imam obcutek, da imam manj mleka, ga preprosto pustim, naj sesa prazno dojko, dokler gre, sele potem mu ponudim polno. ze naslednji dan je tudi ta dojka polna.



Ti kar vztrajaj na obeh. Ce je vse ok, se bo napolnila v dveh do treh dneh.
Je pa normalno, da se kolicina v levi in desni razlikuje, vsaj malo; clovek ni simetricno bitje in tudi tu se to vidi.

Lahko je mleka iz ene dojke tudi bistveno manj; ti se cim manj sekiraj, pa bo vse ok :).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem