cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

praskanje po glavi

clock-img

13.02.2011, 19:20

clock-img

kralj matjaž

pencil-img

64

Naš dojenček, ki ima alergijo na jaca ima sedaj kožo ok. Se pa veliko praska po glavi oz lasišču (pa nima suhe ali pordele kože), tudi do krvi (kljub postriženim nohtkom, rokavicam med spanjem). Ali ima kdo podobne izkušnje, kdaj bo se to nehalo?
Hvala in lp!

clock-img

16.02.2011, 14:03

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

Pri nas je bila enaka situacija. Praskat po glavi se je nehal nekje pri 10-ih mesecih.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

clock-img

22.03.2011, 11:30

clock-img

rogljicek

pencil-img

970

Nieke se je zacela praskat pri cc 4. mesecih. Od takrat naprej je bila vedno spraskana do krvi, rjuhe krvave od praskanja ponoci. Dr. jo je testirala za cc 10 stvari in ni ugotovila nic in se je vdala, da ima pac dermatitis. Sprobali sva 10 razlicnih krem, nobena pomagala. Ima pa za spremembo od tvojega zelo suho kozo. Zelo boga je, ampak ne vem vec kaj narest. Sedaj je stara skor 1 leto in se se vedno praska. Dr. je rekla, da naj bi minilo v 2. 3. letih user posted image Do takrat naj se pa po njenem mnenju kar praska. Zdravniki!!!!

clock-img

23.03.2011, 18:13

clock-img

ANITA D.

pencil-img

241

Jaz predlagam šampon Eucerin(v lekarni) prav za suho in srbečo lasišče stane okrog 10 eur vem lastnih izkušenj,naša ima že 4 leta AD oz. od rojstva,ji je ta šampon zelo pomagal,pozanimat se je treba v lekarni.


_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

clock-img

28.03.2011, 15:26

clock-img

ribica84

pencil-img

31

Tudi mi imamo tak problem! Naš ima AD! Dajam mu tudi kapljice Fenistil ampak se še vedno praska že od 3 m sedaj je pa 10 m. Prav bogi je. Tudi mene zanima s čim mu lahko še olajšam to srbečico!!

clock-img

28.03.2011, 15:31

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

Smo imeli podobne težave. Nonstop praskanje. Za hčerko uporabljamo izključno Eucerin olje za tuširanje in Eucerin šampon. Tudi ko gre kam spat gre to z njo.

Je pa bil en drug problem, poleg zelo hudih težav s kožo. Mi smo pretiravali s pranjem glave in sploh nego kože. Odkar ji perem glavo 1x tedensko se več ne praska (poleti je pranje bolj pogosto).

Smo v najhujših fazah vmes namazali glavo z Bepanthen mazilom ali pa z olivnim oljem in potem glavo oprali z Eucerinom.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 28.3.2011 15:32:36 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem