cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pralno sušilni stroj ali vsak zase?

clock-img

29.01.2006, 08:28

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo
Odločam se za nakup pralnega in sušilnega stroja (Gorenje), pa me zanima, če je res, da pralno sušilni stroj ni tako dober kot pralni in sušilni stroj vsak zase. Razmišljam, da bi kupila kar kombiniranega, pa ne upam, ker sem slišala, da ne posuši vse, kar opere.
Zanima me, kakšne izkušnje imate vi s pralno sušilnim strojem in kakšnega mi priporočate.
LP

clock-img

29.01.2006, 08:36

clock-img

Ro-La

pencil-img

1760

Mi imamo pralno- sušilni stroj Candy, ta mesec crknil že 2x, v dveh letih že nevemkolkokrat, glede na to, da več NE dela kot pa dela, ne mormo bit z njim zadovoljni user posted image ,  če imaš dovolj prostora kupi vsakega posebej.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

clock-img

29.01.2006, 08:48

clock-img

lan

pencil-img

1173

Ja,bolje je,da kupis loceno.Susilec ne susi dobre,ce ima kombinirano.

clock-img

29.01.2006, 08:52

clock-img

Anonimen

ABSOLUTNO VSACGA POSEBEJ...VEČ KOMENTARJOV POIŠ PO FORUMU K JE ŽE BLO KOMENTARJOV NA TO TEMO

clock-img

29.01.2006, 08:52

clock-img

tana 1

pencil-img

103

Hojla!
Definitivno vsakega posebej, če le imaš prostor!Jest imam sušilca kar v predsobi, ker v kopalnici ni prostora.  prvič stroj pere veliko bolje, če ni kombiniran, ker je boben narejen samo za pranje. Sušilec ima veliko večji boben (jest mam 6 kg) in vzemi takega z senzorjem, kjer samo nastaviš kaj sušiš in ko je perilo  suho  se sam ustavi. Pa nikar na vzemi Candy ( mamo sam probleme z njim, so nam ga že zamenjali v garanciji), baje tud Gorenje ni bogve kaj, Bosch je pa zdej v akciji v BIg bangu, ta najboljši in najnovejši!

No, upam, da sem ti mal pomagala. Mam sušilca že 15 let (  ta je drugi, ker je kondenzacijski) in si sploh ne znam predstavljat da bi mogla kje drugje sušit.

Lp

clock-img

29.01.2006, 08:53

clock-img

larči

pencil-img

2

Mi imamo pralni posebi ,sušilni posebi gorenje in v stirih letih se nismo imeli nobenega problema .Pralno sušilni pa baje da se kvari ?!Po moje je boljše da je ločeno.

clock-img

29.01.2006, 09:46

clock-img

Cikica

pencil-img

516

Jaz imam pralno-sušilnega skupaj,ker smo v stanovanju in nimamo toliko prostora.Ko pa bomo imeli hiško pa si bom sigurno kupila ločenega,ker mislim da je boljši.Če imaš možnost si raje kupi ločenega.

lp,cikicauser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/




clock-img

29.01.2006, 11:00

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Kupi vsakega posebej. Mi smo tudi imeli premalo
prostora in smo kupili PS ožji, tako da je vse skupaj
širine 1 meter. PS ima 5 kg boben, sušilc pa 6 kg.
Naenkrat pa lahko sušim vse kar operem.

Imamo pa oboje Candy in zaenkrat še oboje super laufa.user posted image

clock-img

29.01.2006, 11:13

clock-img

Una

pencil-img

399

Če imate dovolj prostora, potem kupite posebej. Jaz sem ful zadovoljna, mami pa ima dva v enem, pa sušilec komaj kdaj uporablja, ker pač mora prvo cunje oprat, potem jih da pa raj kr na stojalo sušit al pa po radiatorjih, kot pa da bi čakala, kdaj je vse oprala...

_____________________________

LP, Una

clock-img

29.01.2006, 11:16

clock-img

artista7

pencil-img

816

kupi vsakega posebej. Ena od mojih sorodnic priporoča Beko, ki je baje  hčerinska firma od Boscha. Mi doma imamo Gorenje in meni se dopade. Ko bom na svojem, bom verjetno kupila to. Pri fantu doma imajo kombinacijo, Candy.. ne vem, meni ni všeč, se mi zdi preveč denarja za taki stroj, ki se kvari. Je pa res, da je razlika, če kupiš Candyja pri nas ali pa v Avstriji (kjer so bolj kvalitetni).

clock-img

29.01.2006, 11:47

clock-img

Baldi

pencil-img

1312

TUKAJ imaš še nekaj mnej, med njimi tudi moje....če je le mogoče, LOČENOuser posted image

clock-img

29.01.2006, 13:31

clock-img

Baldi

pencil-img

1312

Jejhatana, neaktiven linkuser posted image
No, pa poskusimo znova
KLIK
 
LPuser posted image

clock-img

29.01.2006, 15:15

clock-img

ona

pencil-img

3685

OBVEZNO VSAKEGA POSEBEJ!

clock-img

29.01.2006, 17:20

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Res pravijo, da je boljše imeti vsakega posebej. No, pri nas ni bilo za to niti najmanjše varijante, zato imamo kombiniranega Aristona, ki se v dveh letih še ni pokvaril, pere in suši pa tudi fajn. Edino večji kosi, recimo posteljnina, se zelo zmečkajo in jih raje ne sušim v stroju.

clock-img

29.01.2006, 18:27

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

LOČENO!!!!

jaz imam kombiniranega Candyja. sicer dela, sam mi gre na živce, ker moraš pol cunj ven zložit, ker suši sam 1/2 opranega. ne suši zelo dobro in je bolj zmečkano. pa še paziti moraš, da ne daš najprej npr belo sušit in nato takoj črno prat, ker imaš potem same bele mucke na črnem perilu. grrrrrrrrrrrrrr.

PS: jaz komaj čakam, da crkne, da bomo lahko kupli ločeni PS in SŠ.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

30.01.2006, 07:34

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo

Hvala, za mnenja. Sem pokazala tašči vaše odgovore, saj je prej zelo pametovala, pa sploh ne pozna zadeve. Tako sem jo utišala. Hvala vam!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem