cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

povešene prsi

clock-img

01.03.2009, 22:53

clock-img

maktub

pencil-img

659

med nosečnostjo,po koncu dojenja je bilo pa obupno... prsi so se mi tako zelo povesile da še sama nemorem verjet kako je to možno, še moja mama je rekla da kaj takega ni vidla.. prsi imam dobesedno ob telesu ni nobene oblike ampak samo kot ena "vreča so"..... sedaj sem začela uporabljat navadne moderčke saj sem do sedaj imela tiste za dojenje ampak nevem zakaj mi noben moderček nestoji prav... će samo povem v New Yorkerju, H&M, Mercator, Interspar mi niti 1 ni pristal.... rada bi da bi si jih malček dvignila torej push up vendar do sedaj so mi jih dvignili ampak mi jih je samo spreštalo in bile so vse nabrane:)
kr panika me prijema saj bo kmalu poletje in res nevem kaj bom... da ne govorimo o srtrijah kajti imam jih zelo visoko čisto do začelka rasti prsi do konca in tako debele kot noht... nezgledajo strije ampak prav brazgotine...
kje vi kupujete moderčke?

clock-img

01.03.2009, 23:02

clock-img

Kerensa*

pencil-img

17918

IZVIRNO SPOROČILO: maktub
kje vi kupujete modrčke?


V New Yorker-ju.

clock-img

01.03.2009, 23:32

clock-img

rija

pencil-img

15589

hm, komet....samo moje joškice so kar pokončneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

clock-img

01.03.2009, 23:41

clock-img

Anonimen

skinny ali tezenis.

clock-img

02.03.2009, 06:49

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

maktub, jest ti svetujem da greš v kako specializirano trgovino s perilom (npr. lisca) in tm za rokav pocuki kako prodajalko, da te premerita in ti potem tudi svetuje pravo številko in model modrca...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.03.2009, 09:13

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Mene pa zanima, če so kateri strije izginile (in kako ji je to uspelo seveda user posted image ) in če obstajajo kakšne vaje, ki bi pripomogle k "dvigu" prsi...

clock-img

02.03.2009, 09:45

clock-img

Anonimen

jaz jih kupujem v h&m,take različnih barv z kostjo,malo podložene,drugače pa so mi zakon tud od triumpha.sem jih začela kupovat po prvem porodu in so mi zakon.sicer so res mal dražji,samo so definitivno vredni svojega denarja.

clock-img

02.03.2009, 10:25

clock-img

Anonimen

maktub: Mene pa zanima ali si nosila cez nosecnost in potem po porodu skoz modrcek? Mislim tudi ponoci?

Sploh si ne morem predstavljati, da imas take tezave sedaj...kar tako samo od nosecnosti in dojenjauser posted image

Za nakup modrcka pa kot so ti rekle ostale v specializirano trgovino in se bo prav gotovo najdlo kaj primernega. user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2009, 10:42

clock-img

maktub

pencil-img

659

****

ja med nosečnostjo sem se kot prvo mazala z kremami vseh vrst... vichy..elansil.. svašta in ja nosla sem moderček po in pred.,, res pa je da so se mi iz 70 B povečale med dojenjem na 85 D kar je zelo velika razlika mogoče tudi zaradi tega...

Ja punce res grozno niti nemorem opisat kake prsi imam zdaj... zame je to taka žalost saj ko gledam slike od prej sem imela za svoje okuse idealne sedaj pa mi še lastna mama in fant rečejo da kaj takega še niso videli.. grozno je res... težko pa mi je ker smo z morja.. obožujem plažo.. in kot nalašč nikoli že leta ne nosim moderčka in ga enostavno na plaži nemorem imet.. tako da kaj bo letosss... taka žalost...sej se vedno tolažim ja kaj čmo.. to je vse cena materinstva ampak sem jo pa res zelo drago plačala.. pa ne sam prsi celo telo je tako kot da ni bilo moje..



pikapoka315
ne strije imam po prsih in ritki in niso šle stran... sicer so se malo obarvale na barvo kože ampak ševedno zelo zelo vidne...
sem pa govorila z plastičnim kirurgom dr.Fabjanom in je reku da strije nikoli ne zginejo.. lahko jih malenkost pogladi, s solarijem se malček prej osončijo da niso več dreče ampak barva kože kar pomeni da so manj vidne ampak to popolnoma negre stran.. sam mi je reku da je to pač cena materistva....


clock-img

02.03.2009, 10:43

clock-img

TinaV*

pencil-img

2850

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

maktub, jest ti svetujem da greš v kako specializirano trgovino s perilom (npr. lisca) in tm za rokav pocuki kako prodajalko, da te premerita in ti potem tudi svetuje pravo številko in model modrca...



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa


clock-img

02.03.2009, 11:02

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

To je verjetno kar šok zate. Dobri modrčki so Anita, kupi jih v Kepici (30 evrov). Sploh za velike prsi.
Kdaj si pa nehala dojiti?  Prsi se počasi manjšajo.

clock-img

02.03.2009, 11:07

clock-img

anabanana

pencil-img

933

Si razmišljala - samo vprašam -  kaj v tej smeri, da bi dr. Fabjana povprašala tudi za operacijo prsi? Mislim, če ti je to ok ...

Eni moji kolegici se je po porodu zgodilo isto s prsmi in ji je ginekologinja rekla, da gre za atrofijo prsi (ni tako zelo pogosto) in pomaga samo plastična operacija ...

Ti pa verjamem, da si malček razočarana...čeprav vse poplača, ker imaš bebico user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

02.03.2009, 11:10

clock-img

metuljčica1

pencil-img

205

Te poplnoma razumem in vem kako neprijetno je.Moje prsi sicer niso tako povešene, strije sicer imam ampak se ne vidijo preveč.Sem pa preden sem prvič zanosila nosila 80C, zdaj po drugi pupi imam pa 75A.Mi je bil od začetka ful šok, pa sem se počutila prav bedno, sam me dragi vedno potolaži ko reče da so lepe takšne kot so.user posted image

clock-img

02.03.2009, 13:30

clock-img

maktub

pencil-img

659

bskrle

ja dojit sem nehala pred 3 meseci....

clock-img

03.03.2009, 20:50

clock-img

travica1

pencil-img

10

meni je po prvem porodu ful pomagala krema od Locitana Bust Gel. Po cca. dveh mesecih je bila oblika spet podobna kot pred nosečnostjo, ne sicer na čisto isti višini, vendar sprejemljivo. 

clock-img

04.03.2009, 07:45

clock-img

Pšemek

pencil-img

899

Jaz sem imela najprej modrček iz Quelleja, naslednjega sem kupila od Lisce. Ti lahko zagotovim, da je bila razlika opazna že po enem tednu. Se splača dati malo več denarja, pa da imaš dobro oporo.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

clock-img

04.03.2009, 14:26

clock-img

Čarli08

pencil-img

1881

Triumpf.

clock-img

04.03.2009, 15:19

clock-img

clara23

pencil-img

889

IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

Triumpf.



user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem