cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

potrbujem nasvet?

clock-img

03.02.2008, 07:46

clock-img

*erika*

pencil-img

938

kako veste da vas dojencek noce vec biti dojen?moja tri menece stara puncka je med dojenjem zelo nemirna,dobesedno jo morem silt da bi kej pojedla,mleka imam dosti ampak ko je cas za hrant ona vzame dojko ampak je tako nemirna in tecna pa se joka zravn.sploh nevem kaj nj nardim,js nism zivcna,jemskos isto in prej se to ni dogajalo,kaki teden je pa taka vse jo bol zanima kot to da bi se dojila.a ma katera take izkusnje,ce jih ima naj mi svetuje in pove kako je bilo pri vas.
hvala za odgovore


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

03.02.2008, 08:03

clock-img

pilar28

pencil-img

203

*erika ja, mislim, da pride tako obdobje ali pa teden, ko so nemirni.
Pravilo: Ne obupaj!
Jaz sem si vmes stisnila in je jedel po flaški 3x, ko se je zvečer umiril, pa sva jedla po dojki.Sva pela in se stiskala, počasi je kar šlo.
Drugo: Bodi vztrajna, mleko je še vseeno najboljše, kar lahko ponudiš, stik pa najlepša naveza.
Potem sva se pri petih mes začela hraniti po flaški, sem dodajala Novalac.
Do pol leta priporočam stiskanje mleka iz dojkeuser posted image
Saj bo šlo, otroci so takšniuser posted image nič ni narobe, je pač mala radovednica.
LP

clock-img

03.02.2008, 08:04

clock-img

ada2

pencil-img

7402

poskusi jo dojiti v miru, torej nekje na samem, ko je vse tiho in se lahko popolnoma posvetiš samo njej. čeprav vem, da ti je to verjetno težko izvedljivo ob starejšem sinkuuser posted image

jje pa razumljivo, da jo zdaj vse zanima.
veliko srečeuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

03.02.2008, 09:02

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Moja je tudi imela tako obdobje po 1.mesecu. Bila je lačna, ampak na joški nemirna, obračala se je stran, jo vlekla... Mislim, da je imela krčke takrat.

clock-img

03.02.2008, 23:08

clock-img

KT

pencil-img

2747

Temu se z drugimi besedami reče "kreganje z dojko" - pri mnogih otročkih pride do obdobja, ko imajo mamice občutek, da user posted image  zavrača dojko, ampak kaj kmalu se izkaže, da temu ni tako. Tako da nikar ne obupaj in jo čim večkrat pristavi.

clock-img

04.02.2008, 08:12

clock-img

anju

pencil-img

2573

midva sva šla v sobo. dostikrat sem celo temo naredila. pa se mu še vseeno večkrat ni uspelo najesti. user posted image
s flaško se je kregal še bolj, tako da sem mogla vztrajati. vzrok mi je še danes neznan. obdobje verjetno in otrokov karakter...

clock-img

04.02.2008, 08:21

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

mogoče pa ni lačna..na koliko časa pa jo dojiš?jaz jo edaj pri treh mesecih dojim na 3ure,prej sem jo na dve.Vmes ji dam mal čaja-instant komaračka in ga ima ful rada.Popije mi ga skoraj dve tamale flaške na dan.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

04.02.2008, 10:29

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Moja je takšna. Sem ugotovila, da potrebuje popoln mir. Še sobo zatemnim, ko se greva dojit. Če sva nekje kjer je hrup, rajši ostane lačna, kot da bi jedla. Se je zadnjič na telovadbi hotela 3x dojit pa ni šlo - je kar jokala in se kregala.

Samo vztrajat je treba.

clock-img

06.02.2008, 09:29

clock-img

*erika*

pencil-img

938

blejka26 dojim jo na 3-4-5-6 ur,ko se zbudi,stara je pa 3 menece,cele noci mi prespi ze od rojstva,sedaj pa je prislo tisto ni to da noce pit mleka ampak ga ni imela kaj za popit in se zadnje dni zvecer hraniva z flako.vceraj okoli pol devetih zvecer je bila 10 minut na dojki in potem je se 210 dodatka pojedla in potem zaspala ko top do danes ob 8 zjutraj se je zbudila.zgleda da se pocasi premikam proti koncu dojenja.kaj ve mislite?


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

06.02.2008, 09:34

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

Če ti spije 210mluser posted image (ogromno) mleka ,potem zagotovo ni mleka.

clock-img

06.02.2008, 09:37

clock-img

*erika*

pencil-img

938

malo si ga lahko stisne gre vn po kapljicah,prej je pa bolj spricalo,tko da zgleda da res nimam vec mleka,edino zjutrj ko se cez noc malo dojke na filajo pa za ene dvakrat mam mleka pol pa flasa,kaj ces tako je to

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

06.02.2008, 11:13

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Tudi jaz sem imela občutek, da mi primanjkuje mleka. Verjetno je preskok v rasti ali kaj podobnega. Vztrajaj in boš videla da bo vse ok. Pri meni je trajalo 4 ali 5 dni, da so se dojko tudi čez dan napolnile - ponudba in povpraševanje.

Sama sem imela zelo slab občutek, saj ni večje težave kot otroku zadovoljit edino potrebo - hrano.

Vse se bo še dobro izteklo...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem