cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poroka za foro - pomoc

clock-img

14.05.2010, 12:08

clock-img

hrchy

pencil-img

949

na pikniku bi radi organizirali poroko 'za foro' in me zanima, kako gre tisti tekst, ki ga pove maticar... rabila bi vsaj priblizen vzorec, da ga potem nas 'maticar' malo spremeni in dopolni.

upam, da se katera se spomni, kaj ji je maticar govoril na poroki user posted image

clock-img

14.05.2010, 12:35

clock-img

Anonimen

Mislim, da matičar kar zakon prebere ...

clock-img

14.05.2010, 12:42

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

na pikniku bi radi organizirali poroko 'za foro' in me zanima, kako gre tisti tekst, ki ga pove maticar... rabila bi vsaj priblizen vzorec, da ga potem nas 'maticar' malo spremeni in dopolni.

upam, da se katera se spomni, kaj ji je maticar govoril na poroki user posted image



ja to bo ja.... uni berejo tam iz nekega zakonika pac..... na dolgo in siroko bla bla bla. vse kar vem je vprasanje ali vzamem svojega za moza in on mene za zeno in da sva zdaj uradno porocena.... pa se to ne vem cist tocno kako je blo (dobesedno).

zmislte si kej! ce je poroka za hec, pa nej bo se besedilo za hec!?

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

clock-img

14.05.2010, 12:51

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Evo predlogi za cerkveno poroko, kjer se berejo berila iz svetega pisma npr.:

http://www.iskreni.net/najina-poroka/cerkvena-poroka/45.html

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

clock-img

14.05.2010, 13:39

clock-img

glen

pencil-img

1870

Jaz sem pa mnenja da če je poroka za finto,naj bo še tako besedilo.
Sami ga sestavite,pa naj bo smešno.

V stilu,da bo moža zmeraj čakalo skuhano kosilo (ob bilo kateri uri),..............da bo žena vsak dan dobila svežo vrtnico,.....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem