cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poroka2013

clock-img

09.06.2012, 07:30

clock-img

pikapolonica8

pencil-img

40

Glede na to da se s partnerjem dogovarjava da bi se poročila prihodnjo leto (bilo bi nas približno30-40)mi prosim svetujte kakšen prostor in ansambel za tako majhno število ljudi,aja sva pa iz štajerskega okoliša.

clock-img

09.06.2012, 09:25

clock-img

susica

pencil-img

281

meni osebno daleč najleša poroka je na Ptujskem gradu, na njihovi spletni strani imaš vse napisano :)
ansamber pa recimo Štajerci :)

clock-img

09.06.2012, 11:10

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Se strinjam s Ptujskim gradom.

Mi smo imeli ansambel Šaljivci in smo bili zelo zadovoljni.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

09.06.2012, 12:50

clock-img

gsatalema

pencil-img

568

Ptujski grad ni slaba izbira, lahko mogoče tudi na gradu Rače, Botanični vrt pod Pohorjem, na Pohorju, pred kakšnom hotelom,-gostiščem...izbira kar velika. Midva sva se poročila v dvorcu Betnava,....za ansambel pa vsekakor vse pluse in čestitke za Štajerce user posted image user posted image ....so bili tudi najiniuser posted image

clock-img

06.09.2012, 12:45

clock-img

bibika12

pencil-img

1

Tudi mi načrtujemo v letu 2013 poroko in se zanimamo za ansambel Šaljivci. Prosim te, če lahko poveš o njih kaj več - njihovi vici, povezovanje programa, aktivnosti, pavze... Lepo te prosim.

clock-img

18.10.2012, 20:28

clock-img

Rokito

pencil-img

1

Pozdravljeni VSI obiskovalci foruma Ringaraja!

Prosil bi Vas, da si utrgate nekaj minutk časa in izpolnete anketo na spodnji povezavi.. s sodelovanjem v anketi, mi boste zelo pripomogli k moji raziskavi za diplomsko nalogo:

www.mojaanketa.si/anketa/247549611/

Najlepša hvala vsem že v naprej!

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem