cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poročna obleka

clock-img

31.08.2009, 13:26

clock-img

maktub

pencil-img

659

živijo.,... mene zanima kolko časa prej se gre izbrat poročno obleko? kolegica je rekla da je sla 5 mesecev prej in da za njej dan je bilo 3/4 oblek že zasedenih?.. poročim se 5.6 in se bojim da bom tudi jaz na to naletela, sem pa zelo izbirčna tako da me je prav strah:(

clock-img

31.08.2009, 13:47

clock-img

travica

pencil-img

352

za 5.6. naslednje leto š res ni panike
bolj verjetno je, da se sedaj za eno odločiš, ki pa ti kasneje več ne bo všeč (ko boš prelistala še več revij in si ogledala še več slik na internetu)
mislim da je 4 mesece prej čisto dovolj

clock-img

31.08.2009, 14:25

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Jaz sem si jo rezervirala 4 mesce prej pa sem se poročila maja,ko je največ porok pa ni bila na tist datum nobena rezervirano od tistih ki so bile v mojem izboru.Mislim da si zdej še prehitra z obleko ,počaki še  in tam kje v začetku leta začni mal izbirat,kot je napisala predhodnica tolk prej si boš še 100 krat premislila.

clock-img

31.08.2009, 15:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.09.2009, 07:27

clock-img

robinzon

pencil-img

500

Nekje na začetku leta, januarja ali februarja dobijo novo kolekcijo, tako, da je za počakat, razen, če ti ni katera res tako všeč, da bi jo rezervirala. Je pa tako, da, ko ti gledaš novo obleko je to lahko čez par mesecev čisto nekaj drugega.

clock-img

02.09.2009, 10:21

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz sem šla januarja gledat, marca pa sem naročila, poročiva se pa zdaj čez dva tedna! s tem da jaz sem malo pohitela ker jo bo kupila in imajo dobavni rok oziroma rok izdelave okoli 100 dni.

no jaz bi na tvojem mestu malo res prelistala kolekcije na internetu, kjer so že objavljene nove kolekcije in si zbereš nekaj favoritk.. potem pokličeš v salone in povprašaš če bodo te obleke ki jih imaš izbrane dobili ali ne (ker če jih ne bodo, jih lahko sedaj še naročijo, ker vem da men je rekla, da če mi je katera druga všeč da jo bo naročila in jo bo še drugim nevestam seveda potem ponudila, da ni problem če mi potem tudi ne bi bila všeč)... in ko jih dobijo te pokličejo in greš pogledat da si med prvimi tam!

clock-img

02.09.2009, 12:24

clock-img

maktub

pencil-img

659

Martinčka

a imas ti kak link od teh katalogov?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem