writing-img

poročna frizura-kratki lasje

clock-img

22.06.2010, 13:22

clock-img

bobica

pencil-img

154

kje bi najdla kakšno idejo?? tle na netu iščem ma sm že obupala..

clock-img

22.06.2010, 13:47

clock-img

maktub

pencil-img

659

tudi sama imam bolj kratke lase, paž do vrata n glede frizure sem obupala dokler se nisem spovnila....
zelo lepe kratke frizure ima Paris Hilton
http://images.google.com/images?hl=sl&tbs=isch%3A1&sa=1&q=paris+hilton+short+hairstyle&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

drugače je pa meni nardila friz.tako vrizuro da mislis da mam dolge lase mam pa čist kratke.če želis pis na privat ti poskljemn slikco

clock-img

29.06.2010, 11:50

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

imam kratke lase, paž - sem imela sam lepo posušene, mal natupiraneuser posted image , da je dobro stalo, pa tanek obroč, v isti barvi, kot je obleka bila - pa je bilo vsem tako všeč...
preprosto, ampak res full dobr user posted image

clock-img

02.07.2010, 13:33

clock-img

barni

pencil-img

1096

Tele frizure pa meni niso ravno kratki lasje user posted image . Kaj pa če imaš čisto kratke?

http://www.elle.si/fotogalerija/?nid=4654&pos=9&slide=0&modul=438

clock-img

16.07.2010, 13:58

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

saj jaz nisem mela velik daljših, ko sva se zmenila za poroko. mi pa res hitro rastrejo. sem rekla, da bom lase pustila rast, ker postrižem si jih tud pred poroko lahko. pa ni blo treba, razen obliko smo popravile user posted image

clock-img

18.05.2016, 07:48

clock-img

Mlekar

pencil-img

1

Vsem ki se porocite samo priporocam da naj ne hodijo po porocno frizuro k Stevotu. Katastrofa tako sama frizura kot odnos do strank v tem salonu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem