cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poporodni pregled

clock-img

21.11.2008, 10:49

clock-img

bozenaz

pencil-img

8

Mene pa zanima, če ste vse imele prvi poporodni pregled 6 tednov po porodu oz. tam nekje. Jaz sem danes klicala in so me naročili šele 15. januarja, rodila pa sem 6. novembra. Je to normalno? Me je kar malo šokiralo glede na to, da vsepovsod piše, da naj bi šla na pregled 6 tednov po porodu, to pa je 10 tednov. Naj čakam tak dolgo?

clock-img

21.11.2008, 10:51

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem imela prvi pregled 10 tednov po CR.
Če je vse v redu in se dobro počutiš potem počakaj, drugače pa pojdi prej.


< Sporočilo je popravil katra55 -- 21.11.2008 10:52:02 >

clock-img

21.11.2008, 13:03

clock-img

jajula

pencil-img

1191

jst sm tud mela dobra 2meseca po porodu, tko da če nimaš problemov pol kar počakaj

clock-img

21.11.2008, 13:05

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

Imela sem 7 tednov.
Saj ni mus da greš takoj 6 tednov.G so tudi kar veliko zasedeni in če nimaš težav lahko tudi kasneje

clock-img

21.11.2008, 13:08

clock-img

D.anna 76

pencil-img

721

Jaz sem ga imela točno 6 tednov po porodu, sem se pa na njega naročila dan po porodu, saj me je moja ginekologinja opozorila, da mi lahko zagotovi pregled 6 tednov po porodu le če se bom naročila takoj po porodu saj je imela gnečo pa še poletni dopusti so bili takrat.





clock-img

21.11.2008, 13:15

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Tudi jaz sem imela poporodni pregled 6t po porodu.

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

21.11.2008, 18:00

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Jaz sem ga imela točno 6 tednov po porodu, sem se pa na njega naročila dan po porodu, saj me je moja ginekologinja opozorila, da mi lahko zagotovi pregled 6 tednov po porodu le če se bom naročila takoj po porodu saj je imela gnečo pa še poletni dopusti so bili takrat.



jaz enako...
 
 
jaz bi kar vztrajala, da te vrine na datum po 6-7 tednov. Saj večinoma je vse ok. To je pregled, ki potrdi, da se je maternica vrnila v prvotno stanje. Če se ne bi, bi pri 6 tednih še lahko pomagali, po 10 tednih... kdo ve...
ampak najbrž je vse ok, ponavadi je!

clock-img

28.11.2008, 18:33

clock-img

moyca

pencil-img

240

emm...a je treba počakat na ta poporodni pregled, preden začneš s spolnimi odnosi?

clock-img

28.11.2008, 18:59

clock-img

katra55

pencil-img

1970

IZVIRNO SPOROČILO: moyca

emm...a je treba počakat na ta poporodni pregled, preden začneš s spolnimi odnosi?


Midva nisva čakala.

clock-img

28.11.2008, 19:15

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Še jaz imam eno vprašanje. Jaz pa sem naročena 4 tedne po porodu, je to prehitro? Najprej so me naročili 6 tednov, so me pa zdaj obvestili, da takrat ni moje G in naj pridem 4 tedne po porodu. 

clock-img

28.11.2008, 19:17

clock-img

moyca

pencil-img

240

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: moyca

emm...a je treba počakat na ta poporodni pregled, preden začneš s spolnimi odnosi?


Midva nisva čakala.



a pol lahko (ko mine ta čišča) z user posted image  spet veselouser posted image ?
user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.12.2008, 15:11

clock-img

vesna23

pencil-img

22

Jaz sem šla na pregled točno 6. tednov po porodu. Če si v skrbeh ali opazaš kakšne spremembe pa še enkrat pokliči svoji G.user posted image

clock-img

17.12.2008, 19:53

clock-img

byanca

pencil-img

252

jaz sem klicala, da se naročim, pa mi je sestra rekla, da moram sporočit kdaj mi preneha čišča.
tako, da ni nujno, da pri 6ih tednih. če krvaviš greš lahko še kasneje na pregled.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem