cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poporodne hlačke Alisa

clock-img

15.05.2006, 22:24

clock-img

livia

pencil-img

2395

Na njihovi spletni strani sem videla, da imajo spodnje hlačke za po porodu. Ali ima katera izkušnje s tem? Jaz imam njihove moderce, pa sem kar zadovoljna.

clock-img

15.05.2006, 22:42

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Teh hlačk ne poznam, ti pa močno svetuje tiste mrežaste, ki se kupijo v lekarni - za enkratno uporabo (lahko jih tudi brez problema pereš in večkrat uporabiš!)
Res, da niso najbolj privlačne, a zelo praktične!!!!

clock-img

15.05.2006, 23:29

clock-img

Sonrisa

pencil-img

604

Jaz jih imam in moram reči, da sem kar zadovoljna. Ne vem, če je to glih od hlačk, ampak opažam, da imam veliko manj trebuha, kot sem ga imela po porodu. Zdaj se odločam, da bi si nabavila še hlačke za oblikovanje postave od Alise, ki pridejo v poštev po 6. tednu po porodu. Sicer ne vem, kakšna je razlika in kje je finta. Malo

clock-img

15.05.2006, 23:30

clock-img

Sonrisa

pencil-img

604

bom še premislila.

(Ups, mi je kar samo prej potrdilo ... user posted image )

clock-img

15.05.2006, 23:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz jih tudi ne poznam, sem pa sama uporabljala najraje tiste mrežaste (kot polioloni). Dokler te vse še boli, potem pa itak navadne sp. hlačke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

16.05.2006, 08:32

clock-img

livia

pencil-img

2395

Edino TiNiGa me je prav štekala.
Mislila sem na hlačke za oblikovanje postave (za trebuh).
Čišča je že zdavnaj mimo in tudi jaz sem uporabljala mrežaste. Super stvar.

clock-img

17.05.2006, 22:13

clock-img

Anonimen

Jz tudi premišljujem o nabavi. A je katera že naročala prek Alise? A je možna menjava, če ti je npr. artikel prevelik/premajhen?


< Sporočilo je popravil caffee -- 17.5.2006 22:21:50 >

clock-img

18.05.2006, 13:15

clock-img

Sonrisa

pencil-img

604

Jaz sem naročila preko interneta: http://trgovina.alisa.si/ 
Tu tudi piše, da je 15 dni garantirano vračilo denarja in da kupljeno lahko zamenjaš ali vrneš. Jaz nisem imela nobenih težav in čeprav sem naročila med prazniki, sem dobila pošiljko prvi delovni dan.

clock-img

13.06.2006, 00:59

clock-img

silvasil

pencil-img

3

Jaz imam sedaj te po 6. tednu po porodu in veliko bolj stisnejo kot tiste za prvih 6. Sem zelo zadovoljna, mislim, da so mi pomadale. 

clock-img

13.06.2006, 11:34

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Meni se zdi, da sem enkrat tukaj na forumu prebrala, da jih prodajajo tudi v Arielu. Nisem pa preverila.
Če jih tam prodajajo, greš lahko najprej pogledat, kakšne so v "živo".

clock-img

14.06.2006, 22:24

clock-img

livia

pencil-img

2395

Sem jih šla pogledat v Ariel in v tej vročini si ne predstavljam imet na sebi še teh dvometerskih hlač.user posted image

clock-img

20.06.2006, 10:22

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Jaz sem šla tudi v Ariel preverit in probat, kako izgleda ta "steznik". Na koncu sem kupila ene te hlačke, ampak dokler ne bo vročina mimo jih ne bom nosila. Se takoj skuham user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem