cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poporodna depresija

clock-img

25.02.2008, 19:23

clock-img

mojcažan

pencil-img

38

je katera doživela poporodno depresijo?kako se je pozdravila?

clock-img

25.02.2008, 19:24

clock-img

ROŽICI

pencil-img

567

ja sem doživela...ni blo fajn...pozdravila sem se z tabletami

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

clock-img

25.02.2008, 19:24

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Mislim da je nisem imela.Mi je pa zelo nihalo razpoloženje-jeza,bes,nemoč....  sčasoma je minilo

clock-img

25.02.2008, 20:34

clock-img

mojcažan

pencil-img

38

kakšni so znaki te depresije?

clock-img

25.02.2008, 20:39

clock-img

ROŽICI

pencil-img

567

mene je vse bolelo,jesti nisem mogla,za vse mi je blo vseeno,non stop mi je šlo na jok..šla sem že sama sebi na živce...
niti zdravniki niso vedli kaj mi je..so me slikali od glave do pete...dokler mi ni ena povedla da se je njej isto dogajalouser posted image user posted image je kr hudo...lahk mi pišeš na ZS če te še kaj več zanima

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

clock-img

26.02.2008, 12:06

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Mislim da je nisem imela.Mi je pa zelo nihalo razpoloženje-jeza,bes,nemoč.... sčasoma je minilo

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Mislim da je nisem imela.Mi je pa zelo nihalo razpoloženje-jeza,bes,nemoč....  sčasoma je minilo



Tudi pri meni je bilo tako....


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

23.03.2008, 21:07

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Glede na to da je moj partner v tujini in sem sama z dojencico Mi je razpolozenje nihala sploh prvi mesec sem veliko jokala. Partnerja klicala v tujino in mu jokala v slusalko. Moja obrazna mimika je bila zalostna Nic volje nisem imela. Vse je bilo brez smisla. Res mi je bilo tesko In kdaj pa kdaj mi se vedno mal ven custva butnejo in pac jokam, da se mi "pisker" spuca. Drzi me pokonci upanje. to je moje zdravilo Upanje in moja dojencica
_______________________________________

Hope never die When hope die i will die to.

clock-img

28.03.2008, 16:27

clock-img

branka87

pencil-img

63

joj...če lahko tako rečem...

js sem prvi mesec po porodu kr naprej jokala, bla tečna nč mi ni pasal...razpoloženje sm ful menjala, s partnerjem sma se kregala kr sem bla tak tečna.
-Po eni strani mi je pa blo ful fajn zaradi dojenčka, ki ga imam....vse se mi je začelo vrteti okoli njega, vglavnem nekaj novega v mojem življenju.
-Po drugi strani, pa spet sem se ful sikirala zaradi malenkosih iz preteklosti in prihodnjih stvari, zaradi tega sem se tud ful jokala....

Tak, da sem ugotovila da je fajn iti ven, med družbo, sprehod (z vozičkom), zabavo oz. v krog prijateljev in spoloh nekam kjer ne razmišljaš o sebi.... V glavnem,
da si narediš svet lepši...

clock-img

28.03.2008, 17:13

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Ja...jaz sem jo, po prvem otroku. Bilo je zelo hudo. Konstantna žalost in jok. Prepričanost v to, da je bil otrok napaka in da sem nesposobna biti mati. Občutek da je z menoj nekaj hudo narobe, ker  nisem že takoj ob rojstvu čutila pričakovane brezpogojne ljubezni. Grozljiva tesnoba ob spoznanju, da je nebogljeno bitje povsem odvisno do mene. Želja, da bi jaz kar zaspala in se ne več zbudila in da bi se isto zgodilo z dojenčkom. Popolna nespečnost. Neješčnost. Skratka razčlovečenost na celi fronti.
Takrat nisem vedela, da mi lahko kdo pomaga in sem životarila sama. Niti nisem vedela, da je to poporodna depresija.
No ja, pomagal je zelo, zelo otrokov očka, ampak konkretno, pri skrbi za otroka. Jaz sem ga izključno dojila, ker česa drugega nisem bila sposobna.
Ampak rabila bi strokovno pomoč. Saj sem se izvlekla sama, počasi, res zelo počasi.
Sedaj obožujem tega otročka...pravzaprav obožujem kar vse tri moje otročkeuser posted image  in vem da sem čist OK mami, s svojimi napakicami, ki so človeške.
Depresija se pri drugem in tretjem otroku ni več ponovila, k sreči. Tega sem se namreč grozljivo bala.
Če imaš težave, torej ne oklevaj in poišči pomoč. Poporodna depresija je bolezen, ki se je ni potrebno sramovati. Zakaj bi tiho trpele in z nami naše družine, ko vendar lahko dobimo pomoč!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem