cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ponovno šivanje spodaj

clock-img

05.05.2009, 08:05

clock-img

mediuhec

pencil-img

476

ali poznate koga, ki je bil ob porodu šivan in je bilo kasneje potrebno ponovno šivanje (npr. po kakšnem mesecu).
kaj je bil razlog za to?

hvala za izkušnje.

clock-img

05.05.2009, 08:42

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Meni je počil star šiv, ponovno me niso šivali.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

05.05.2009, 22:15

clock-img

wii

pencil-img

121

Prijateljica je bila šivana, tako za hasek ( 10 šivov ), potem pa se je v dveh dneh vse skupaj vnelo in tudi šivi so popustili. Sledilo je ponovno šivanje, ob vsem tistem vnetju, bolelo jo je kot user posted image , čeprav je dobila analgetike in vse, ampak je pravla, da je porod bil mačji kašelj proti tistemu. Vzrok je bil: premalo zategnjeni šivi in vnetje. Zakaj sprašuješ šele po mesecu dni, ne razumem, saj v mesecu dni se že zaceli in jih več ni. Komplicira se po parih dneh, ne pa po mesecu dni.

clock-img

06.05.2009, 10:35

clock-img

mediuhec

pencil-img

476

kljub temu da sem po nasvetu patronažne šla v P kazat šive (baje so mal popuščal), mi je šele osebna G po pregledu 6. teden rekla, kako mi dol zgleda, možno da bo treba kaj popravit.

saj zato sprašujem, ker me zanima če so to komu delali, kako je izgledalo, kakšno je bilo okrevanje. ker tem G iz P očitno ni za zaupat (kao vse OK, potem pa G pove kako izgleda, pa tudi sama lahko vidim da ni OK, pa ne bi zdej detajle, razen če katera res želi po ZS).

clock-img

06.05.2009, 10:40

clock-img

mediuhec

pencil-img

476

bskrle: poslala sem ti ZS

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem