cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomoč pri programih za pobiranje filmov,muzike...

clock-img

04.10.2005, 22:00

clock-img

KATY&TIMMY

pencil-img

639

ojla!vem da je bilo že neštetokrat obdelanouser posted image .in tudi iskala sem,vem da je sibil že napisala,ampak jaz NE NAJDEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa če mi prosim,prosim razložite cel postopek,mulo sem dol potegnila,pa mi ni hotela delat,da nisem povezana na serveruser posted image user posted image
hvala vam na vsako pomoč,
lp,katjauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

clock-img

05.10.2005, 06:25

clock-img

Muffin

pencil-img

190

jaz bi tudi prosila za pomoc pri muli. Dol sem jo potegnila, zdaj pa ne znam dalje.

Hvala za pomoc in lp, Maja

clock-img

07.10.2005, 21:59

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

V levem kotu zgoraj ti piše connect, to moraš pritisniti. Poskusi.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

08.10.2005, 18:21

clock-img

Anonimen

tako kot je rekla Barči78 odpreš e-mule in pritisneš connet(poveži) to traja par sekund, da se ti poveže na server. Potem klikneš na ikono (iskanje)find vtipkaš želen naslov, izbereš format zapisa in klikneš iskanje. Ko ti izpiše najdene datoteke dvakrat klikneš nanjo in že ti downloada. Jaz ponavadi to naredim zvečer in pustim čez noč prižgano.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem