cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomirjevala po porodu

clock-img

18.03.2009, 12:12

clock-img

cofka

pencil-img

59

No, imam še eno vprašanje. Se vidi, da se nam bljiža PDP in me čedalje bolj panika.
Za sabo imam že porodno izkušnjo po kateri sem bila polna adrenalina in nisem mogla zaspati 24 ur. Po 24 urah se mi je že kar malo "bledlo", pa dojenčka sem mogla skoz kontrolirat....
Me zanima ali ti po porodu lahko dajo kakšeno pomirjevalo, da lažje zaspiš in ali to škoduje dojenčku?
Kakšne so vaše izkušnje, kako ste se spopadle z vsem tem adrenalinom, ki je nastal med porodom.

clock-img

18.03.2009, 12:19

clock-img

Anonimen

Jaz se tudi spomnim teh občutkov po prvem porodu, ko kljub temu, da nisem zatisnila oči že dva dni, prvi dve noči praktično sploh nisem mogla spati. Ampak meni je bilo to prijetno, itak občutek adrenalina počasi popusti, tako da mi niti na kraj pameti ne bi padlo, da bi se ob takem dogodku filala z nekimi pomirjevali in posledično škodila še otroku.

clock-img

18.03.2009, 12:24

clock-img

pipic

pencil-img

392

ne ti nič ne dajo,ker je to itak normalno 

clock-img

18.03.2009, 12:49

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

Ne razumem, zakaj ti ni v redu, če si polna adrenalina, ko imaš ob sebi še čisto frišnega dojenčka. Po moje je to edino naravno, da je tako. A ti bi pa raje kar prespala vse skupaj? Tako kot sem jaz po CR? Ma je škoda, ti rečem.

clock-img

18.03.2009, 15:51

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz se tudi spomnim teh občutkov po prvem porodu, ko kljub temu, da nisem zatisnila oči že dva dni, prvi dve noči praktično sploh nisem mogla spati. Ampak meni je bilo to prijetno, itak občutek adrenalina počasi popusti, tako da mi niti na kraj pameti ne bi padlo, da bi se ob takem dogodku filala z nekimi pomirjevali in posledično škodila še otroku.



Enakouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem