cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomanšanje slik

clock-img

15.06.2006, 15:08

clock-img

Anonimen

Nujno potrebujem nekoga, ki bi mi pomanšal sliko na velikost 2 x 3 cm, ker jo otrok potrebuje za kolesarsi izpit in so mu njegovo v šoli preveč odstrigli, doma pa nimava druge. Če mi bi bil kdo pripravljen pomagati naj mi prosim javi
Hvala in lp

clock-img

18.06.2006, 14:00

clock-img

Anonimen

A pomanjšat na računalniku? Ni problema, pošlji na ribica@ringaraja.net, če ti še ni nihče pomanjšal.

LP

clock-img

29.08.2006, 20:53

clock-img

bonika

pencil-img

142

Jaz sem pa fuuuuuuul jezna sama nase, ker mi ne rata pomanjšati slik, pa sem jih lani že nekaj, zdaj pa pojma nimam kako sem to naredila!?user posted image user posted image  A mi lahko prosim kdo malo osveži spomin?

clock-img

06.09.2006, 09:17

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Odvisno od programa, ampak nekje (verjetno v Edit) imaš ukaz Resize ali pa Image size, izbereš novo velikost v pixlih ali cm.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

08.09.2006, 12:24

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

V Edit ponavadi ne, najbrž v Image ali nekaj podobnega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem