cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

polnozrnati kruh

clock-img

17.08.2007, 09:50

clock-img

mayy

pencil-img

321

Kater polnozrnati kruh je najboljši?  Ali je lahko tudi kruh s semeni, čeprav ni polnozrnati?user posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 28.8.2007 10:01:52 >

clock-img

17.08.2007, 10:44

clock-img

moci

pencil-img

5572

mislim, da je najbolj resnično polnozrnat koroški. ampak seveda ni tako dober.

clock-img

17.08.2007, 10:51

clock-img

Anonimen

najboljši je tisti, ki nima nič bele moke dodane - ki je narejen iz nepredelane pšenice! No ta je najbolj zdrav, ker ima veliko vlaknin!
ponavadi imajo skoraj vsi kruhi v pekarni dodano belo moko, da se lažje pregnete
probaj kašen rženi kruh! ta ponavadi nima bele moke...

clock-img

17.08.2007, 11:30

clock-img

Tinca7

pencil-img

451

Jaz kupujem Natura hlebček.  Sicer je drag kot user posted image , ampak mi je zelo všeč. Ti stoletni, itd, niso polnozrnati, ampak kruh s semeni in to ni isto.

clock-img

17.08.2007, 12:47

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Men je pa najboljši tisti, ki je že pakiran (zrnat, polnozrnat in pirin kruh) od znamke Mercator- zdravo življenje

clock-img

18.08.2007, 21:40

clock-img

Anonimen

Tak, da ko ga pritisneš, da ne zleze skupaj. Ta pravi polnozrnati in črni kruh ne sme biti mehak in napihnjen kot bel

clock-img

20.08.2007, 09:57

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Če želiš kupit polnozrnat kruh sem sama našla samo enga tistega ta pravga in to polnozrnati kruh od pekarn grosuplje, tud se prodaja pod merkatorjevo znamko zdravo življenje, ki je tako bol poceni in je gor na deklaraciji napisano kaj je noter. Je pa res da se pod polnozrnati kruh prodaja sve i svašta in večina vsebuje tudi belo moko noter.

Najboljši in najbolj zdrav polnozrnati kruh pa je tak, ki ga sama narediš iz polnoznrate moke, mogoče kej semen, pa da ne vsebuje bele moke. user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem