cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

polivanje

clock-img

13.08.2006, 22:59

clock-img

pearl

pencil-img

426

Naša pupa nekatere obroke tako hiti papat, da se zraven kar poliva, se ji zaleti, ko pa podiramo kupček pa jo cuka.
Ima katera kakšno idejo, da jo pripravim do tega, da bi bolj počasi jedla. Nekatere obroke tako mirno poje, da niti kupčka ne podere.

clock-img

14.08.2006, 14:34

clock-img

Anonimen

Mogoče ti mleko premočno izteka? Naši se je zaleto in je polivala, ker meni mleko v začetku dobesedo šprica, še posebej dopoldne. Sedaj je sicer že večja in uhiteva požirat, prva dva meseca pa je kar naprej kašljala in se odmikala in pljuvala ven mleko, ker ga je bilo preveč. To sem rešila tako, da sem se pri dojenju naslonila nazaj in si prej izstisnila ven nekaj mleka, toliko, da je nehalo špricat.

Če je tako hitro zato, ker je zelo lačna, bi bilo mogoče OK, če bi jo dojila pogosteje, npr. če bi skrajšala čas med posameznimi obroki za pol urice?

clock-img

14.08.2006, 16:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.08.2006, 10:44

clock-img

pearl

pencil-img

426

Res mi mleko preveč teče, bom ga poskusila prej izstisniti. Tudi jaz imam največ mleka dopoldan in pa ponoči, to je zaradi počitka.
Še enkrat hvala za nasvet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem