cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

polenta na OH dan?

clock-img

21.04.2006, 23:37

clock-img

dix

pencil-img

897

SEm danes malo listala Rinino knjižico z recepti za ločevalno dieto pa mi ni šlo v glavo kako je polenta na OH da, če pa ste tu govorile da spada me škrob ker je iz koruze user posted image

Ima kdo kako inf?

clock-img

22.04.2006, 07:11

clock-img

katis

pencil-img

975

Jaz sem si jo po logiki uvrstila pod OH dan, ker so na OH dan v glavnem predelani OHji (moka, polenta, kuskus...), na škrob pa še nepredelani. Vendar se mi je sistem začel podirat pri sojinih kosmičih (ki so na škrob, a so predelani) ter ajdi in piri (ki sta na OH). Dokončno pa mi je v glavi ratala zmešnjava pri listanju Rinine knjižice Naslednjih 90 dni, kjer sta polenta in kuskus kot glavni del na škrobni dan. TOREJ NE VEM TOČNO.

A odločila sem se, da upoštevam sistem iz prve knjižice (torej 90 dnevna ločevalna dieta). Pa bomo videli.

Srečno! 

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.04.2006, 07:52

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Eh, ta delitev na OH in Š dan je meni malo tako tako. Škrob je namreč eden izmed ogljikovih hidratov. Me (odločne) smo od začetka naredile celo znanost okoli teh reči. Jaz sem se na koncu nehala sekirat in jedla polento na Š ali pa na OH dan, kakor mi je pač pasalo.

_____________________________

lp

clock-img

22.04.2006, 10:17

clock-img

dix

pencil-img

897

hvala.

pol bom pa kar zaupala rinini knjičici pa upam da bo. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem