cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pokvarjen LCD na fotoaparatu-SE SPLAČA POPRAVIT?

clock-img

27.12.2006, 16:45

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Ja, zdaj ko najbolj rabim fotoaparat, v pričakovanju novega člana, se na je le ta pokvaril. Očitno je prišlo do udarca, ker je LCD zaslon počen. user posted image To pa izgleda tako, da je zunanji del LCD-ja čisto v redu, vidi pa se, da je znotraj za šipco počeno in zaslonček seveda ne dela.

Zanima me ali se to splača dati popravit, ali je bolje kar kupiti nov fotoaparat? Koliko približno bi to stalo? Imam pa canon A75.

Še dobro, da imam tako prijazno sestro, da mi je posodila svoj fotoaparat, vendar bi tudi našega rabili.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

27.12.2006, 17:42

clock-img

vesna.com

pencil-img

654

Sicer za en drug aparat,ampak je blo 30.000,00.

clock-img

27.12.2006, 18:32

clock-img

žlička

pencil-img

955

mi smo dali za ixusa 700...22.000 sit. Ti svetujem da poklices na servis 3A...so na Fuzinah-ne vem sicer iz kje si in se pozanimas. Oni so bili v nasem primeru najsenejsi. Mogoce dodas se kaj zraven pa kupis novega. Pri nas se to ni izplacalo, ker je ta model dokaj nov.

clock-img

27.12.2006, 22:17

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Jaz bi za mojga sony DSCw12 mogla plačat 26.000
enostavn se mi ni splačal.Pa še RD je bil v bližini, tko da mi je žMiklavž za RD raje novga prineseluser posted image

clock-img

28.12.2006, 09:24

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

No, fajn. Očitno bomo imeli nov fotoaparat.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem