cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

podiranje kupčkov-barva kakca?

clock-img

21.04.2008, 14:29

clock-img

bamby

pencil-img

4007

Mene pa zanima kakšne barve kakca ste imeli pri dojenčku, če niste podirali kupčkov in če ste se hranili z adaptiranim mlekom?

Pri nas že nekaj časa zelo slabo podiramo kupčke, večkrat ne kot ja in je kakec postal temno zelene barve in zelo smrdi, pa vetrovi jo zelo mučijo. Smo prešaltali na Pregomin, ker je sum na alergijo na KM. Ker še vedno upam, da alergije ni, delno sumim tudi ne-podiranje kupčkov.

Menite, da bi bilo to možno?

clock-img

21.04.2008, 14:56

clock-img

Perunika

pencil-img

171

Pri nas je bilo glede podiranja kupčkov zelo različno, včasih ga je podrl takoj, ko smo ga dali na ramo, včasih pa šele čez pol ure, ko smo ga dali ležat pa spet dvignili ali pa se sprehajali z njim naokoli po stanovanju. Zelen in smrdeč kakec  se je pojavil, ko je poleg Aptamil 1 jedel še Aptamil comfort, kar nam je svetovala patronažna, češ da ga bo manj zvijalo. Sicer pa menda zelena barva kaže na drisko. Ker ga je zvijalo še naprej smo kasneje prešli na Hipp in zdaj ima normalen zrnast kakec gorčične barve in tudi krči so postopoma ponehali.

clock-img

21.04.2008, 15:04

clock-img

bamby

pencil-img

4007

Pol pa zna bit tudi pri nas to problem, ker sem zaradi krčev tudi jaz mnejala na Aptamil Comfort user posted image  in je po njem postal kakec zelen in smrdeč.

Kako je bilo pa s krči? Našo začne velikokrat zvijat takoj ko naredi dva, tri požirke, ali pa ko že enih 40 ml spije.

No, hvala za info, sem bolj pomirjena. Itak greva zdaj kar k pediatru, pa da vidim, kaj nama bodo tam povedali.

clock-img

21.04.2008, 15:17

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

starejši kot so manj kupčkov bodo podirali oz. mu ne bo treba pomagat da ga podre...popije mleko, ga daš na tla in sam od sebe podere kupček.....nekje do 4m sem pomagala kupčke podirat, potem pa ne več.....
mislim, da barva kakca ni odvisna od kupčka...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

23.04.2008, 15:43

clock-img

Anonimen

Kakšeno mleko pa daješ? Aptamil je znan, da zapira. Veliko jih je šlo na Bebo ali Hipp. Pa Milumil tudi hvalijo. Poskusi zamenjati mleko. Razen če bo potrjena alergija na KM, da boš mogla ostati na Pregominu?LP

clock-img

23.04.2008, 16:10

clock-img

bettika

pencil-img

28

Bamby sem ti poslala zs

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem