cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

podiranje kupčka

clock-img

10.04.2009, 17:39

clock-img

1hruška

pencil-img

44

Živjo!
Naša 12dni stara sončica ne podre vedno kupčka, kar me zelo skrbi user posted image .. Včasih po dojenju zaspi in tako nama ne uspe podreti kupčka, čeprav poskušava, pa tudi drugače ga podre samo včasih. A ima katera kakšen nasvet, ker ma zelo skrbi?

clock-img

10.04.2009, 17:43

clock-img

pipic

pencil-img

392

Daj jo na trebuh

clock-img

10.04.2009, 19:09

clock-img

glen

pencil-img

1870

Tudi naš user posted image star 2 mes. je na začetku zelo poredko podru kupčka,pa lahko smo vztrajali eno uro in v vseh mogočih legah pa nič.
Zdaj je že malo bolje.
Ni se ti treba bat,če ga ne podre ,mu nemore bit nič ,le napenjalo in tiščalo ga bo lahko.
Ponoči pa ga nikoli ne zbujam,in ne podiramo kupčkov

clock-img

11.04.2009, 00:11

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moja če ga ne podre v 10 minutah, jo odložim. Če jo tišči, jo dvignem in ga hitro podre. Včasih ga pa sploh ne in je vse ok.

clock-img

11.04.2009, 10:18

clock-img

1hruška

pencil-img

44

Hvala za nasvete! 

clock-img

12.04.2009, 10:54

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Eni dojenčki me požirajo zraka pri hranjenju in tako jim ni potrebno podirat kupčka. Takšna je bila moja nečakinja. Nikoli ga ni podrla, v posteljici je pa tudi ni nič tiščalo. Moj je bil pa pravo nasprotje. Pravi zrakožer. Sva podrla kupček in sem ga odložila v posteljico. Po 5min začne jamrat, ga dvignem, rigne kot ta velik in ga odložim. Potem pa ponovi vajo čez 5 minut. In tako celo uro včasih.

Če je v posteljici nič ne začne tiščat, se ne obremenjuj. Drugače jo pa takrat dvigni. Počasi se bo naučila in bo šlo lažje.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

13.04.2009, 21:31

clock-img

Maja T.

pencil-img

1085

Nič ni narobe, če vedno ne podre kupčka, naša je včasih kar zaspala. Vsekakor je pa fajn, če ti uspe, da ga podre, ti bo manj polivala. 

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

clock-img

03.05.2009, 16:55

clock-img

črticaa

pencil-img

1436

mali je star 3 mesece in samo v 5% podre4va kupčka, pa ni nč hudga, tud zvija ga ne

clock-img

04.05.2009, 12:58

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

dokler sem dojila ni podirala kupčev ampak je full prdela,po AM pa med 1 obrokom podre tudi do 4 kupčke-jo dam na kolena ne na ramo

clock-img

16.05.2009, 08:43

clock-img

nana81

pencil-img

27

Živjo,

ne se sekirat...resno.Naša je stara dobra dva meseca in je tud na začetku podrla mogoče en kupček v celem dnevuuser posted image . Ampak če nima težav - je ne napenja in podobno, ji je pač ok.
Čim manj razmišljaj o tem, res, midva sva skor diplomirala iz podiranja kupčkov.

Čim bolj uživaj s svojo sončico.

lp Eva

clock-img

18.05.2009, 07:57

clock-img

veronikab

pencil-img

1172

Živijo!

Tudi najin sonček je star danes 3 tedne in ne podre kupčka vedno - no, ga celo zelo poredko. Na začetku sem se obremenjevala s tem in mučila s podiranjem kupčka tako njega kot sebe. Sedaj poskusiva in če nama v 2-3 min ne rata, da kar pustim, saj sem opazila, da če ma kaj za podret, to naredi takoj, ko ga dvignem in spremeniva položaj.

Torej ne se sekirat. Je pa res, da ga potem včasih malcee bolj črviči, predvsem zjutraj, se bošček napenja. Pa mu malce pomagam in mu nežno masiram trebuščka.

Lp,

veronikab

clock-img

27.05.2009, 13:12

clock-img

livia

pencil-img

2395

Sej ni nujno, da ga podre. Če vama rata ok, če ne pa tudi ni tragedija.
Moja druga sploh ni podirala kupčkov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem