cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poceni prstani..najcenejši 120 eur

clock-img

02.01.2009, 13:22

clock-img

mojca345

pencil-img

1384

Midva sva iskala k nora....sva šla po kr nekaj zlatarnah...najdla sva par k nama je bil TAKOJ všeč....300 eur...v malalanu sva najdla prstan za mene, k ga še zdej ne morem pozabit....450 eur....

sam tok ne dam....niti nimava...pa tudi če bi imela....prosim te lepo....

dragi je najdu link na zlatarno, k so pa res cene poročnih prstanov tudi 120 eur za oba prstana...popust preko neta če naročiš....

midva greva takoj v ponedeljek tja....

še za vse ostale pa tukaj : http://www.zlatarne-holc.si/

clock-img

02.01.2009, 13:30

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Brez zamere, ampak poročnih prstanov pa ja ne moreš naročat kar tako po netu user posted image  Pa če je cena 50 ali 5000€.


Aha, se opravičujem, gresta v ponedeljek pogledat user posted image

< Sporočilo je popravil CatJa -- 2.1.2009 13:31:34 >


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

02.01.2009, 13:48

clock-img

mojca345

pencil-img

1384

ena je zanč pisala, da je prek neta naročila in sta jih dobila in ful zadovoljna.....tko,da DANES je vse MOŽNO....

midva greva pa prvo gledat, probat, če pride lepo na prst...potem pa naročiva prek neta....in to jeto...nbene večje umetnosti....

clock-img

02.01.2009, 15:42

clock-img

Pupsika

pencil-img

3596

Meni se pa zdi prstan za 340€ še kar ok cena...nekako toliko bova midva dala za enega..se pravi skupaj okoli 800-900€.

Nimam pa pojma kje imajo poceni prstane, sori.


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.

clock-img

02.01.2009, 16:11

clock-img

Deja

pencil-img

669

Mi2 sva spomladi gledala prstane - tisti, ki so nama bili všeč so bili cca 600€ za oba. Želela sva si take ala Gospodar prstanov, ampak iz belega zlata...
Pa naju je pot zanesla na Hrvaško - v Krapino - v Zlatarno Genc Diamant, in sva si lahko full zmišljevala kako hočeva imet oblikovane - zanje sva potem plačala 275€.
Največji problem pri vsem tem pa je bil, da ima moj mož zelo debele prste. On ima št. 32, jaz pa 12. Samo njegov prstan bi v Sloveniji stal cca 400€.


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586

clock-img

02.01.2009, 18:02

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Splača se tudi,če daš zlato not in plačaš samo delo.To delajo tudi nekateri zlatarji. Za 120 eu par,no ne ne vem prstan. Če pomisliš ,da je gram zlata tam nekje cca od 25-30 eu. Ne vem kaj bosta dobila?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

02.01.2009, 19:47

clock-img

maca m

pencil-img

465

Midva sva obiskala kar nekaj zlatarn,  pregledala skoraj vsako zlatarno na spletu in ko sem že skoraj obupala sem končno našla prstan, ki je bil obema všeč. Cena je bila nekaj več kot 300eur za oba. Potem sem sliko nesla prijateljici zlatarki, ki nama je izdelala prstana za 230eur (s popustom). Sta pa iz rumenega zlata, moj ima še pet cirkonov. Sva pa zelo zadovoljna. Se splača malo pogledat, ker so pri nekaterih cene ful nabite.

clock-img

02.01.2009, 23:00

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Saj ne da imam karkoli pojma o poročnih prstanih, ampak od cele ohceti ti bo to edino ostalo za celo življenje (še za moža ni ziher user posted image ) pa boš vzela najcenejše od najcenejšega? Kaj pa če probaš kje drugje prišparat, pa da še ostaneš v budžetu? 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.01.2009, 23:16

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Saj ne da imam karkoli pojma o poročnih prstanih, ampak od cele ohceti ti bo to edino ostalo za celo življenje (še za moža ni ziher user posted image ) pa boš vzela najcenejše od najcenejšega? Kaj pa če probaš kje drugje prišparat, pa da še ostaneš v budžetu? 



Se podpišem, soncece24, nisem želela prej še dolivat zraven...

Mojca, saj nisem mislila, da ne bi bilo MOŽNO (danes si lahk prek neta še moža nabaviš, če se ti drugač ne da user posted image ), pač pa da se mi zdi to ena tistih stvari, za katero se potrudiš in si jo ogledaš in izbereš v živo. Ampak sem itak potem bolj pozorno prebrala, da si jo bosta šla v ponedeljek pobliže ogledat.


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

02.01.2009, 23:23

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Midva sva vzela relativno poceni prstane(cene se ne spomnim več)...hotela sva čisto navadne "rinčice", obe enake, nič posebnega. Zakaj? Ker ima prstan za naju simboličen pomen, torej naju "veže" samo simbolično.

Kaj ti pomaga prstan za ne vem koliko €, veza oz. zakon pa zaradi tega ne bo nič bolj trdna. Cena prstana ne vpliva na trdnost zakona.

Ostali detajli na prstanu smo samo vprašanje okusa in želja.

p.s. aja, "rinčice" naju vežejo že 8 let in to res srečnih.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

03.01.2009, 16:08

clock-img

Tinky

pencil-img

2741

Midva sva si želela "drugačne" poročne prstane in jih našla pri Thomasu Sodji - Lesce. Material sva dala svoj, se pravi, da je odkupil naše zlato, plačala sva le delo.
Vsekakor se je splačalo naredit 200 km v eno smer, tako imava točno tisto kar sva si želela. user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

clock-img

03.01.2009, 21:30

clock-img

mucamaca2

pencil-img

33

Midva sva tudi naročila pri Thomasu Sodji- k sreči sva iz Lesc user posted image , cena je bila 850 za oba z briljanti-cirkonij baje kmalu postane grd-brez sijaja.

clock-img

03.01.2009, 23:32

clock-img

memole

pencil-img

1376

Mrogica se podpišem pod tvoj post!

Midva bova tudi izbrala cenejša prstana ker od 400eur naprej je zame preveč in je samo preseravanje z nekimi kamni in kaj vem čim, meni kamni ne pomenijo nič in mi prstan ne deluje poročni!
Moje mnenje!

Vsak pa sam ve koliko je pripravljen dat za prstane in kaj naj vsebujejo ti prstani in tako dalje!

Sem pa danes v trstu vidla en ženski poročni prstan za 180 eur!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

clock-img

04.01.2009, 08:59

clock-img

Tinky

pencil-img

2741


IZVIRNO SPOROČILO: mucamaca2

Midva sva tudi naročila pri Thomasu Sodji- k sreči sva iz Lesc user posted image , cena je bila 850 za oba z briljanti-cirkonij baje kmalu postane grd-brez sijaja.



Kakšne prstane pa imata vidva? Je vajin model na njegovi spletni strani?
Samo iz radovednosti sprašujem user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

clock-img

05.01.2009, 13:35

clock-img

mucamaca2

pencil-img

33

Midva sva naročila pri Sodji predvsem iz praktičnega razloga: bližine; ker zaradi moževe službe in kopice malčkov doma je bilo oteženo iskanje oz. ogledi nekje daleč -časovno, iskanje parkinga... seveda sem pa slišala, da je mojster. Imava pa čist klasične-čeprav je navijal za kaj drugačnega. Moj ima 3 kamne, cca 5mm širok, notri zaobljen, kompakten za 50 let  user posted image . Če se pa misliš poročit za 5 let, pa vzameš tanke ozke rinke pa jih nosiš štukat, pa je tud dobr, ane user posted image

clock-img

05.01.2009, 13:38

clock-img

mucamaca2

pencil-img

33

tinky, koliko je pa vama računal pa kakšna sta? Midva sva mu samo povedala, kaj želiva, pa je naredil...

clock-img

05.01.2009, 19:47

clock-img

Tinky

pencil-img

2741

mucamaca2, če greš na njegovo spletno stran, pod poročni prstani 5. po vrsti, je posebne oblike, vijugast in moj ima moder diamant. Kot že rečeno sva material dala svoj, za delo sva plačala pa 450 eur.



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

clock-img

05.01.2009, 19:51

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jaz sem redna stranka pri Holcu, ki je polinkan v naslovnem postu. Zelo zadovoljna v vseh pogledih. Kvaliteta in cena. pa odnos.

Tudi poročne prstane sva dala delat pri njem. Po naročilu. Moj ima normalne prste, jaz zelo zelo drobne, pa sva za oba prstana plačala 220 €. In so res lepi in sva z njimi zelo zadovoljna.

clock-img

07.01.2009, 15:00

clock-img

os*

pencil-img

176

jaz živim na obali in sem se poročila oktobra
imela sva iste probleme, ker vse kar nama je bilo všeč
je bilo 800 in več - katastrofa

potem sva pa šla v zlatarno v Ankaran, kjer so nama izdelali prstana
po skici od moža - kombinacija belo in rdeče zlato in sva plačala
za oba prstana 350 eur...
ko so nama povedali ceno nisva mogla verjet - lahko vam povem, da sta
čudovita!!

vsem čim bolj mirne priprave na poroko

clock-img

07.01.2009, 23:30

clock-img

mojca345

pencil-img

1384

ja midva greva v soboto v zlatarno holc, pa vama poveva kako bo...trenutno si razbijam bolj glavo z obleko...user posted image  upam, da bova čimprej vse odkljukala, da lahko začnem mal bolj u easy..

clock-img

09.06.2009, 16:22

clock-img

mama2009

pencil-img

44

hallo mojca345.

A si kupila poročna prstana pri zlatarni holc??
KAko si zadovoljna in koliko sta stala???

Odgovori prosim,

clock-img

09.06.2009, 21:05

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Saj ne da imam karkoli pojma o poročnih prstanih, ampak od cele ohceti ti bo to edino ostalo za celo življenje (še za moža ni ziher user posted image ) pa boš vzela najcenejše od najcenejšega? Kaj pa če probaš kje drugje prišparat, pa da še ostaneš v budžetu? 



Se podpišem, soncece24, nisem želela prej še dolivat zraven...

Mojca, saj nisem mislila, da ne bi bilo MOŽNO (danes si lahk prek neta še moža nabaviš, če se ti drugač ne da user posted image ), pač pa da se mi zdi to ena tistih stvari, za katero se potrudiš in si jo ogledaš in izbereš v živo. Ampak sem itak potem bolj pozorno prebrala, da si jo bosta šla v ponedeljek pobliže ogledat.



no, tole edino ostalo za celo življenje. moj prstana ne bo nosil, ker ima tako službo. da mi pa 300€ leži v predalu, sem pa preškrta user posted image

clock-img

11.03.2020, 15:15

clock-img

mpritr1

pencil-img

170

Na ceno najbolj vpliva kamen, sicer... Glede na tole so poročni prstani nekje med 350-3600 € ... https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocni-prstan/porocni-prstani-cene-zlatarstvo-trendi-preverjene-zlatarne/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem