cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

po porodu na fitnes?

clock-img

28.03.2008, 16:18

clock-img

branka87

pencil-img

63

Vsem en lep pozdravček....
Mene zelo zanima izkušnja o telovadbi po porodu....če je kera telovadila oz. hodila v fitnes, savno ali pa solarij? za keglove vaje vem, ampak mene zanima kaj več kot keglove vaje.
Namreč imam ful energije pa ne vem kam bi jo dala, ker pospravljanje doma in dojenček mi ne vzame toliko energije kot pa jo imam...
od poroda je že minilo slabih 2meseca....

kaj pravite??? Bi lahko js to...???

čav, čav

clock-img

28.03.2008, 16:28

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

6-8 tednov počakaš

Potem pa lahko delaš vse. A na poporodnem pregledu si bila že? Mogoče počakaš da vidiš če je vse b.p.

user posted image da imaš energijouser posted image

clock-img

28.03.2008, 16:35

clock-img

branka87

pencil-img

63

Ja, prvi pregled še nisem mela oz. ga mam čez dober teden..
user posted image Ja ful energije mam...pa že pred nosečnostjo sem jo mela... tak da...

Aja, pa še dojim, a bi to lahk kej vplival???user posted image

clock-img

28.03.2008, 17:04

clock-img

Čupka

pencil-img

666

5 tednov po zadnjem porodu sem začela hoditi na spinning (vodena vadba na sobnih kolesih, če slučajno kdo ne pozna zadeve), vendar mi je bilo ža po 1 tednu strahotno dolgčas in sem prešla nazaj, na moje ljube treninge visoko intenzivne aerobne vadbe. Na začetku malo bolj na izy, potem pa sem hitro prišla nazaj v dormo.
Glede dojenja - nisem imela nobenih težav zaradi vadbe. Preden sem odšla na vadbo, sem si izčrpala tudi po 2,5dl mleka, da je imel moj pripravljeno, za vsak slučaj. Dostikrat sem kljub temu dojila po vadbi.
Polagam pa ti na srce, da si kupiš res zelo kvaliteten športni modrček, ki bo močno podprl tvoje "mlekarnice"user posted image . Če ne te bo bolelo, pa še do poškodb tkiva lahko pride, glede na to, da so dojke polne in težke...

clock-img

28.03.2008, 17:45

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Jst sem sicer tekla vsak dan pol urce pa sem vseeno dojila 18 mesecev, tako da po mojem ni strahu ampak res fajn modrček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem