cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

po kolikšnem času?

clock-img

26.01.2008, 11:42

clock-img

Čampi

pencil-img

51

Mene zanima, kdaj dobi otrok v mleku tisto, kar si ti jedla npr. za zajtrk. Ker našega ponavadi zgodaj zjutraj začne napenjati in traja približno tri urice. Pa me zanima, kdaj dobi vase tisto kar jaz jem.user posted image

clock-img

26.01.2008, 11:52

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Kopiram:
hrana preide v mleko takoj, ko se začne vskrkavati v črevesju. Jabolko je npr. prebavljeno po eni uri, zelenjavni/sadni sok ali zelo lahek sadež (lubenica) že v 15-20minutah. Druga težja hrana pa dlje. Težko je reči, kajti učinek hrane je lahko praktično takojšenj, lahko pa tudi traja. Vemo, da se na primer kravje mleko izloči iz telesa otroka in matere šele v enem do treh tednov od zaužitja, torej lahko tudi toliko časa povzroča težave.

clock-img

26.01.2008, 11:58

clock-img

poka1

pencil-img

229

IZVIRNO SPOROČILO: Čampi

Mene zanima, kdaj dobi otrok v mleku tisto, kar si ti jedla npr. za zajtrk. Ker našega ponavadi zgodaj zjutraj začne napenjati in traja približno tri urice. Pa me zanima, kdaj dobi vase tisto kar jaz jem.user posted image



Pri nas je isto..pa je rekla patronaža da je to normalnouser posted image  Jaz sem raumela, da to ni od hraneuser posted image  

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

clock-img

26.01.2008, 12:05

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Če kupčke ne podirate oz. jih vseh ne podrete otroka napenja.Mi kupček že od slabega 1 meseca nismo podirali,je proti jutru začel prdet,sem mu samo nogice dvignila v zrak in to je to.
ni pa od hrane vse niti ne veš če je to res tko povezano,ker večinoma vsak majhen otrok ima krče še posebej fantki.Ker črevesje nima razvito in se tam. zrak nabira.

clock-img

26.01.2008, 12:50

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

V času ko ga napenja lepo z nogicami telovadita. Na rahlo mu gibaš nogice tako, da se s koleni približujeta trebuščku in zopet nazaj. To jim zelo paše in še precej zabavno je, če zraven dodata še kakšne zvoke, kot npr. lokomotive (čuha-puha, čuha-puha, tu-tu-tu)user posted image . No vsaj tako smo mi delali in je to potem ostala igra, ko sama telovadba ni več služila svojemu namenu.

clock-img

26.01.2008, 14:14

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Moja je imela večinoma zvečer krče, ne glede nato kaj sem pojedla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem