cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

počasni jedec

clock-img

31.12.2008, 15:56

clock-img

Ana Luna

pencil-img

604

zadnje dneve imam občutek, da samo še dojim in nič drugega. ko se je mali začel tako davit s flaško, sem se odločila, da ne bom več črpala mleka, ampak ga samo dojila, tudi če traja malo dlje. vendar ni tako preprosto.  dojiva se tudi po 2 uri!!! pa še vedno ne spije dovolj (ga tehtam prej in potem). postal je lenčina. jaz pa iz dneva v dan bolj obupana.
- dojim z nastavki, pa že čez te me boli.
- mali ne spije dovolj, pa čeprav traja dojenje tudi 2 uri
- nazadnje sem primorana še črpat ...
- potem mu da mož preostanek po flaški, jaz pa v strahu, da se mu spet ne zaleti, čisto živčna ...
- in čez uro in pol jovo na novo ...


občutek imam, da sem v začaranem krogu. in tole naše hranjenje ni ne tič ne miš. pravijo, da je najbolj simpl dojit in najtežje hranit po flaški. meni se zdi flaša še najbolj simpl (če izvzamem tisto davljenje). help!!! je to normalno?

clock-img

31.12.2008, 18:04

clock-img

onur

pencil-img

2700

Provaj menjat cucelj na flaški tak, da ima manj lukenj in bolj počasen tok, ali pa menjaj flaško. Drugače pa je bila in še tudi je moja lenčina. Jo moram non stop drezat, da je iz joške, ...

clock-img

04.01.2009, 21:42

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Kupi od aventa flašo z eno luknjico in probaj dat pa boš videla ali se davi ali ne.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

06.01.2009, 22:35

clock-img

Leiah

pencil-img

217

meni se je tudi davil po drugih flaskah. Smo probali z aventovo z eno luknjico in mi je lepo pil. Se sedaj ko ima 8mesecev mi pije samo iz dveh luknjic, pri treh se mu kar zaletava - je dobesedno pocasen jedec user posted image

_____________________________

Lp

clock-img

07.01.2009, 08:29

clock-img

Ana Luna

pencil-img

604

punce, hvala za odgovore! flaško pa imam že od samega začetka aventovo, cucelj pa tudi najmanjši. pa ni nič pomagalo. ampak zdaj je že bolje. je moral malo zrasti. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem