cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

piskanje v prsih

clock-img

05.01.2005, 19:44

clock-img

abo m

pencil-img

28

halo!

zanima me ali je mogoče to kakšna alergija saj moji :duda: piska v prsih že od rojstva stara je šest mesecev. seveda ji ne piska vedno najbolj ji večer preden zaspi ali pa takrat ko kaj norimo in je vsa razdivjana. sicer je zelo živahna tako da ni nobenih znakov da bi ji kaj manjkalo, vseeno pa me je strah da nebi dobila astme ker jo seveda ati ima, nevem če je mogoče lahko dedno.

prosim za pomoč. hvala že v naprej!


lp abo m :sloncek:

clock-img

05.01.2005, 20:08

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Kaj pa pravi pediater?

clock-img

05.01.2005, 20:10

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Hi hi NinaS...Ravno to sem hotla zdele vprasat...kaj pravjo v posvetovalnici??
Zari je vedno poslusala pljuca...

clock-img

05.01.2005, 21:36

clock-img

abo m

pencil-img

28

nič poštenega vedno samo če bo ji dalj časa piskalo da naju bodo poslali na kako testiranje pa še nič od tega

clock-img

05.01.2005, 21:41

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

abo m...dej pelji dete pa jim zatezi,naj ga pregledajo,ce ni konca tega piskanja ...kaj pa ves kaj je!;)
Al pa vsaj poklic...

clock-img

05.01.2005, 21:43

clock-img

lelaval

pencil-img

7882


Pediatru povej, da imate že v družini astmo in, da naj bo bolj pozorna. Jaz sem to omenila in začelo se je z bronhitisom (pri letih), končalo pa z astmo. Pa da ne boš potem čisto panična, če bo res prišlo do kakšne dihalne stiske.
Upam, da bo tvoja:duda: bolj zdrava in do najhujšega ne bo prišlo.

clock-img

06.01.2005, 13:50

clock-img

Anonimen

Astma je dedna in je zato povsem možno, da ima astmo, saj je prav to piskanje v prsih znak astme. Čimprej k pediatru in na dodatne preglede.

Upam, da se motim.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem