cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

piki komarjev

clock-img

09.05.2008, 21:42

clock-img

atena

pencil-img

71

Hči ima obsežne lokalne reakcije po pikih komarjev, ker ji ne bi rada dajala spet celo poletje v vtičnico baygon, me zanima ali obstaja kakšno naravno sredstvo, rastlina, eterično olje... ki odganja komarje.hvala lp

clock-img

10.05.2008, 08:23

clock-img

marčika

pencil-img

43

Daj v prostor kjer spi mrežo na okno.

clock-img

11.05.2008, 15:11

clock-img

trdozimc

pencil-img

918

Ja, ali pa naredi baldahin iz mreže proti komarjem.

clock-img

12.05.2008, 21:41

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

Kaj pa naredite, ko so otročki proti večeru zunaj in že vse naokoli brenčijo komarji? KAj se lahko sploh otročke maže s kakšno kremo ali s pršilom?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

clock-img

13.05.2008, 07:55

clock-img

trdozimc

pencil-img

918

Jaz imam male zvečer zunaj v čisto tankih majčkah z dolgimi rokavi in hlačah, potem pa poškropim s sredsvom proti komarjem (imela sem Justovega in pa zanzi sprej) po obleki. Samo podplatke in rokice potem poškropim. Na ta način nismo imeli nikoli reakcij. Mazanju obraza se izogibam. LP!

clock-img

14.05.2008, 21:24

clock-img

tatam

pencil-img

1230

Naravno je sivkino olje!Pa pomaga!

clock-img

15.05.2008, 14:45

clock-img

trdozimc

pencil-img

918

Ja, res je tamtam user posted image , če ga le prenaša user posted image .

clock-img

16.05.2008, 10:53

clock-img

izabella1

pencil-img

153

Kaj pa, če sivke ne prenaša? Pri nas smo imelu bomba reakcijo na Johnsons baby bedtime kopel, olje in pa kontaktno reakcijo, ko je rožico sivko v roki mečkala.  

_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

clock-img

16.05.2008, 12:39

clock-img

trdozimc

pencil-img

918

Saj pri alergikih je ravno to žalostno, ker večinoma vse naravne stvari odpadejo. user posted image

clock-img

17.05.2008, 19:59

clock-img

dreamz

pencil-img

510

Jaz sem kupila sredstvo proti komarjem za dojenčke od Chicco. Pa tudi en stick, ki se ga da na pik, da ublaži srbenje. Je narejena na bazi Indijske lilije se mi zdi... tako sem prevedla iz embalaže.

_____________________________


clock-img

17.05.2008, 20:02

clock-img

dreamz

pencil-img

510

Evo, sem našla na www.chicco.si

user posted image
"Linija Zanza No ponuja odlična sredstva za zaščito proti komarjem, narejena iz naravnih sestavin (indijski bezeg, limonina trava, meta). Zaradi tega je primerna tudi za zaščito nežne kože dojenčkov in ostalih otrok.
Čas delovanja 2 uri.
Proizvodi so dermatološko preizkušeni"

_____________________________


clock-img

09.07.2009, 14:03

clock-img

martina24

pencil-img

13

Naša 9 mesecev stara punčka pa že ima po obrazu pike komarjev.Naredli so se ji kot večji mozolji.S čim pa ji naj namažem,da bodo ti rdeči fleki prej izginli?

clock-img

10.07.2009, 10:24

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755


IZVIRNO SPOROČILO: martina24

Naša 9 mesecev stara punčka pa že ima po obrazu pike komarjev.Naredli so se ji kot večji mozolji.S čim pa ji naj namažem,da bodo ti rdeči fleki prej izginli?




Meni so v lekarni dali gel od aloe vera, da pomiri srbenje.

clock-img

11.07.2009, 13:26

clock-img

onur

pencil-img

2700

jaz sem mam tudi aloe vero in pa tea tree kremo za pike

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

clock-img

15.07.2009, 21:26

clock-img

borc

pencil-img

1

Mi imamo ultrazvočne aparate priključene v vtičnicah, imajo jih v chicko trgovini.

clock-img

15.07.2009, 22:20

clock-img

sanelaa

pencil-img

1016

priporočam tole kremo, sicer ni primerna za odganjanje, ampak bolj za blaženje pikov. Popolnoma naravno, ne testirano na živalih........................


http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&category_id=49&flypage=flypage.tpl&product_id=190&option=com_virtuemart&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53

clock-img

23.12.2010, 10:12

clock-img

sinolička

pencil-img

3

Ojla, sem ugotovila, da če je malček že popikan, proti srbenju odlično pomaga hladilna pena Pox clin, ki je drugače namenjena noricam. Sicer pa oboje srbi za znoret, tak da se pomoje lahko uporablja tudi za pike komarjev. Men pomaga :)

lps

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem