cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pesmice & pravljice

clock-img

04.01.2006, 19:01

clock-img

KMALU

pencil-img

1042

Zadnje case umirjam divjanje v trebuhu s petjem otroskih pesmic...
Zal jih ne znam prav veliko oz znam samo kak delcek in se potem ponavljam kot lajna user posted image - njemu je ita vseeno, ker se umiri, ampak ko se rodi, bi ga pa rada kaksno tudi naucila...
Kaj ve pojete/ce sploh svojim trebusckom in kje bi lahko se kaksno idejo dobila...

Pa glede pravljic- rdeca kapica, volk in 7 palckov...., kje bi clovek lahko na interntu to nasel, da malo osvezi spomin...

clock-img

04.01.2006, 19:50

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Za pesmice poglej malo po forumu. Jih je blo že dosti objavljenih.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

clock-img

04.01.2006, 20:29

clock-img

KMALU

pencil-img

1042




mislis v iskalnik?


clock-img

04.01.2006, 20:49

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Mal viši gor imaš linke.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

05.01.2006, 20:03

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Sploh ti ni treba vpisati v iskalnik, sam po tem forumu (Igre, izštevanke, pesmice... ) se sprehodi.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

clock-img

06.01.2006, 11:06

clock-img

Anonimen

KMALU če imaš corel draw 12 ali 11 mi pošlji tvoj mail, pa ti pošljem mojo pesmarico, ki ima okrog 200 pesmic s slikicami.

clock-img

09.01.2006, 11:45

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

KMALU, če mi pošlješ svoj naslov na privat, ti lahko zapečem in pošljem 2 cdja ful luštnih otroških pesmic.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

22.01.2006, 08:12

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

kmalu, jaz imam na disku ful pesmic in pravljic v mp3 obliki, če želiš mi piši, pa ti jih pošljem.

 
user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem