cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

patronažna sestra

clock-img

20.05.2010, 19:09

clock-img

beybk

pencil-img

89

hey punce rabim eno informacijo in sicer ali moram po porodu sama poklicati patronažno sestro da pride k nama z novorojenčkom ali ni potrebno meni nič klicati?

clock-img

20.05.2010, 19:12

clock-img

tejči28

pencil-img

2056

k meni je prišla patronažna sama že 1x pred porodom in pol so jo tudi oni obvestlili.Jaz nisem nič klicala okoli.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

clock-img

20.05.2010, 19:17

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Ne kličeš razen če ne boš na svojem stalnem naslovu

clock-img

20.05.2010, 19:24

clock-img

ursi

pencil-img

685

Odvisno, kako ste navajeni. Pri nas je bilo včasih potrebno po odpustu iz porodnišnice tisti zeleni karton isti dan odnesti v ZD. Sedaj pa samo pokličeš v ZD, izveš številko patronažne, ki hodi v vaš kraj, jo pokličeš in se sami menita naprej.

clock-img

20.05.2010, 20:36

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.

clock-img

20.05.2010, 20:48

clock-img

egleria

pencil-img

1336

jaz sem mogla v ZD nest neke papirje ki so mi jih dali v porodnišnici potem pa je prišla patronažna sestra..

clock-img

20.05.2010, 20:53

clock-img

Hanuši

pencil-img

1350

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

clock-img

20.05.2010, 21:34

clock-img

moci

pencil-img

5572

IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili


točno. in tako je še vedno

clock-img

20.05.2010, 21:54

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.

clock-img

21.05.2010, 08:54

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.



isto..u bistvu smo že v  materinski dobili sezname


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

21.05.2010, 10:08

clock-img

marantz

pencil-img

273

Sej ti bodo v porodnišnici povedali, drugače pa sama vprašaj. Je res od kraja do kraja različno. Pri nas si moral v zdravstveni dom sporočit, da si prišel iz porodnišnice :)

clock-img

21.05.2010, 10:10

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.



jaz imam stalni naslov v Kp, živim pa pol ure izven Kopra. Rodila sem pa v Izoli, tako, da sem si sama zrihtala oz sem poklicala v drugi ZD, ki mi je bil najbližje in povedala, da bom rabla patronažno.

Po moje, bi če ne lahko čakala celo večnost, pa je ne bi blo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

23.05.2010, 14:29

clock-img

samado

pencil-img

52

IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili



Isto velja za kranjsko porodnišnico. Oni že nekaj časa ne sporočajo več v ZD (nevem, zakaj), so nam pa dali številko ZD. V torek popoldne smo prišli domov, v sredo zjutraj poklicali, v četrtek je patronažna prišla. Februarja letos.

clock-img

23.05.2010, 14:43

clock-img

Reby

pencil-img

3844

Zaradi varstva osebnih podatkov moraš sedaj sama poklicati v ZD in se zmeniti s patronažno za obisk.

clock-img

23.07.2010, 18:22

clock-img

Anonimen

Zdravo!
Mi nismo nič klicali.ko sem šla iz porodnišnice domov ,sem tam dobila papirje za petronažno sestro ,je moj tisti dan nesel papirje v ZD in tako je naslednji dan sama prišla..to je to ...lp..

clock-img

03.08.2010, 20:52

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

V MB porodnišnici so sami poklicali patronažno - v ptujski ZD. Ni bilo treba nič meni sami... V prvo sem rodila na Ptuju (2 leti nazaj) in so tudi oni to uredili...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

clock-img

28.10.2010, 11:20

clock-img

mišika159

pencil-img

2

Pozdravljene. Imam eno vprašanje in sicer kar se tiče patronažnih sester. Pred nekaj leti je kolegica rodila v MB porodnišnici in po odpustu domov k njej ni prihajala patronažna sestra. Ni pa iz mariborske občine ampak ene izmed sosednjih. Zanima me če v mariborski občini prihaja na dom patronažna sestra ali ne. Hvala za odgovor.

clock-img

28.10.2010, 12:48

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.



ja, tako je. pa še ena full fajn je k nam hodila user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem