cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pa še tole...

clock-img

11.12.2007, 20:18

clock-img

fugeela

pencil-img

26

user posted image  PA NE BIT HUDI..TELE DIETE SO KRATKOROČNE REŠITVE!IN NI VSAK PRIMEREN ZA HUJŠANJE! ZATO DRAGI MOJI ZATO SO PREGLEDI,KRVI...POZORNI MORATE BITI TUDI NA SIMPTOME ,KI SE KAŽEJO KOT BOLEČINE. IN NADVSE POMEMBNO JE DA SE POZANIMATE ČE SPLOH STE PRETEŽKI...KER SEM VIDELA ŽE PREVEČ DEKLET Z MOTNJAMI HRANJENJA! NE MOTNJAMI PREHRANJEVANJA TE IMAMO VSI,KI JEMO. PREDVSEM PA IMETI MORATE OPORO..BREZ TEGA STE KOT SAHARA BREZ VODE.
 
ZATO SEM PA JAZ TU!user posted image

clock-img

11.12.2007, 22:28

clock-img

eya

pencil-img

4615

Zakaj pa se ti dereš?

In vsi, ki jemo, imamo motnje prehranjevanjauser posted image

clock-img

11.12.2007, 23:04

clock-img

malecka

pencil-img

1665

In zakaj si ti tu fuugela user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

11.12.2007, 23:13

clock-img

Anonimen

Dolgočasno nakladanje user posted image user posted image

clock-img

12.12.2007, 07:59

clock-img

puncica

pencil-img

9847

čak a si ti mal na spidu al kajuser posted image , velike črke pa še boldano user posted image a misliš da ljudje ne dojemajo če normalno napišeš al kaj.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

12.12.2007, 12:52

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Dokler bom po 90-dnevni dieti oblekla hlače, ki so me čakale še od gimnazije bom verjela vanjo. Končala sem jo pred skoraj dvema mesecema, kilogrami so še vedno enaki.
IN NADVSE POMEMBNO JE DA SE POZANIMATE ČE SPLOH STE PRETEŽKI...user posted image user posted image user posted image  
Ko sem se pogledala v ogledalo, sem bila o tem čist prepričanauser posted image !

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

12.12.2007, 13:54

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: fugeela

user posted image  PA NE BIT HUDI..TELE DIETE SO KRATKOROČNE REŠITVE!IN NI VSAK PRIMEREN ZA HUJŠANJE! ZATO DRAGI MOJI ZATO SO PREGLEDI,KRVI...POZORNI MORATE BITI TUDI NA SIMPTOME ,KI SE KAŽEJO KOT BOLEČINE. IN NADVSE POMEMBNO JE DA SE POZANIMATE ČE SPLOH STE PRETEŽKI...KER SEM VIDELA ŽE PREVEČ DEKLET Z MOTNJAMI HRANJENJA! NE MOTNJAMI PREHRANJEVANJA TE IMAMO VSI,KI JEMO. PREDVSEM PA IMETI MORATE OPORO..BREZ TEGA STE KOT SAHARA BREZ VODE.
 
ZATO SEM PA JAZ TU!user posted image



A bo polna lunauser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

12.12.2007, 15:00

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Naslednjo soboto se začne koledarska zima, potem se mi pa zdi, da je neka luna v ponedeljek, ja...user posted image

Je bla pa v nedeljo...mogoče še vpliva...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

12.12.2007, 19:50

clock-img

fugeela

pencil-img

26

ja tkole bom na kratko pojasnla zadevco...kanede...jah prvo tele motnje prehranjevanja...uglavnem ne gre za bulimijo in anoreksijo...gre za neprestano grickanje...izpuščanje obrokov..itd..user posted image ne bom več uporablala odebeljenega tiska..oblubm.pa kar se tiče tega oporedelitve za hujšanje...sem mislla predvsem na tiste,ki se obremenjujejo s tem brez razloga..bi rade zguble kilco al pa dve potem pa gredo in shujšajo za deset,in so kot obrazi brez duše..pa nisem na spidu user posted image ,čeprav zgleda tak priznam...mal sm bla žalostna,ko sem prebrala kako misel tu gor...ahh ne vem no. aja pa še to..zakaj nickname fugeela..hmmm če kdo pozna the fugees..no pol bo razumel

clock-img

13.12.2007, 07:42

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: fugeela

ja tkole bom na kratko pojasnla zadevco...kanede...jah prvo tele motnje prehranjevanja...uglavnem ne gre za bulimijo in anoreksijo...gre za neprestano grickanje...izpuščanje obrokov..itd..user posted image ne bom več uporablala odebeljenega tiska..oblubm.pa kar se tiče tega oporedelitve za hujšanje...sem mislla predvsem na tiste,ki se obremenjujejo s tem brez razloga..bi rade zguble kilco al pa dve potem pa gredo in shujšajo za deset,in so kot obrazi brez duše..pa nisem na spidu user posted image ,čeprav zgleda tak priznam...mal sm bla žalostna,ko sem prebrala kako misel tu gor...ahh ne vem no. aja pa še to..zakaj nickname fugeela..hmmm če kdo pozna the fugees..no pol bo razumel



No tale odgovor je pa že na ravni normalnega človekauser posted image sicer pa ne sekiraj se. Sto ljudi sto čudi in ene bodo vedno hujšale, pa če pišeš odebeljeno al pa neuser posted image , eni smo pa že pogruntali da se s tem nikamor ne prideuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

13.12.2007, 08:09

clock-img

fugeela

pencil-img

26

Verjem mi če si v to prisiljen iz zdravstvenih razlogov...se vse da. sam tega ne želim nobenmu.user posted image

clock-img

14.12.2007, 14:42

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

IZVIRNO SPOROČILO: fugeela
hmmm če kdo pozna the fugees..no pol bo razumel



hmmmmmm, če kdo pozna  Killing Me Softlyuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

14.12.2007, 14:46

clock-img

fugeela

pencil-img

26

mogoče Ready are not...user posted image

clock-img

17.12.2007, 10:13

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Misliš Ready or not!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem