cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ozadje

clock-img

11.08.2006, 09:21

clock-img

Anonimen

zdajle sem nekaj ustvarjala na rač.pa sem se malo zapletlauser posted image ozadje na namizju imam takšno kot prej sem pa vse ikone ko so na namizju nekako obarvala oz ozadje na ikonah je temno modro....kako spravim nazaj v prvotno stanje..

clock-img

11.08.2006, 12:19

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

z desnim miškinim gumbom klikni gor pa se ti odpre tako malo okence. pol pa pojdi na lastnosti.
pol se ti odpre okno zaslon - lastnosti. barvo namizja oz. ozadje lahko spreminjaš v okencu namizje. tu se tud barva namizja da narihtat, ne samo ozadje.  splošen videz pa zgoraj na zavihku videz.

a tega še nisi nikol počela???user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.08.2006, 13:51

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kira, ne vem če misli to. Ozadja ikonc imajo sedaj barvo namizja. Nekje je ena nastavitev, samo se ne spomnem katera in kje.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem