cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

otečenost?

clock-img

25.07.2008, 22:01

clock-img

zarjica

pencil-img

280

Kdaj po porodu izgine otečenost od nosečnosti?
Sem 4 tedne po porodu in ostalo mi je 7 kg (na dan poroda sem imela 14 kg več kot pred zanositvijo). Sicer telo prehaja počasi spet v prvotno stanje, zanima pa me, zakaj se mi prsti na rokah spet ne vrnejo nazaj? Poročni prstan sem morala sneti v 4. mesecu nosečnosti, pa si ga danes še ne morem nadeti! Bodo prsti ostali debeli??
(P.S.Polno dojim)

clock-img

25.07.2008, 22:27

clock-img

Taši*

pencil-img

173

Jaz ti lahko samo glede prstana odgovorim. Jaz ga še eno leto po prvem porodu nisem dobila gor. Zatečenost je že zdavnaj izginila, ampak so mi očitno šle kosti narazen in sem ga morala dat povečat. Ni nujno, da bo tako pri tebi, lahko se pa tudi zgodi. Po drugem porodu sem prstan dobila gor po kakih 3 mesecih, če se prav spomnim.

clock-img

25.07.2008, 23:01

clock-img

Anonimen

Jaz sem zautekla šele zadnji mesec pred porodom, prej celo nosečnost nič.
Sedaj sem 10 tednov po porodu, še zmeraj otečena. user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.07.2008, 18:18

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

meni so bili 1 teden po porodu prstani in čevlji že prav. Med nosečnostjo sem pridobila 18 kg, v prvih dveh tednih sem jih izgubila 12, ostalih 6 se še drži... sem pa 3 tedne po porodu. Je pa res, da sem bila ful otečena v obraz, roke in noge in sem po porodu cel teden lulala kot nora - se je očitno voda izločala.
Sem pa opazila, da imam daljšo nogo (1/2 št večje stopalo) so mi stari čevlji kar tesni, ampak saj so razprodaje...user posted image

clock-img

26.07.2008, 18:40

clock-img

majamija

pencil-img

20

Zelo odvisno!
Nekatere z dojenjem izgubljajo kilograme, druge so na isti teži tretje pa še z več kilogrami!
Jaz sem prvič odšla v porodnišnico z 22 kg več iz porodnišnice z 10-imi manj, potem teden po porodu še 2 dol, preostale pa sem počasi zgubljala 11 mesecev. Po 11-ih mesecih so mi ostali 3-je in spet sem zanosila!
Dojila sem 11 mesecev in apetita sem imela več kot pa v nosečnosti!
V glavnem ne se sekirat!
Pravijo....
9 MESECEV KILE GOR, 9 MESECEV KILE DOL!user posted image
Lp
Nataša

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem