cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

osebni trener

clock-img

16.12.2010, 20:03

clock-img

ančkica

pencil-img

58

Pozzdrav!

Ali pozna kdo kakšnega osebnega trenerja, ki pomaga pri hujšanju in koliko to stane?

clock-img

16.12.2010, 20:10

clock-img

Oceania

pencil-img

762

Stane okoli 150 eur.
Potem dodaj še prehrambene dodatke in uporabo fitnesa...


< Sporočilo je popravil Oceania -- 16.12.2010 20:11:39 >

clock-img

16.12.2010, 21:27

clock-img

Buska

pencil-img

662

ne rabis osebnega trenerja in stran metanje denarja ... samodiscipliniraj se, zacni z zdravo prehrano in lahko brez njegove pomoci izgubis veliko kg !!!

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

17.12.2010, 11:07

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: ančkica

Pozzdrav!

Ali pozna kdo kakšnega osebnega trenerja, ki pomaga pri hujšanju in koliko to stane?



V kolikor ga želiš za vse celoten potek hujšanja zna bit kar precej drago. Lahko pa storiš nekako tako kot sem sama.

Najprej sem si "pošlihtala" v glavi in pričela hujšat ter malo migat. Moje miganje je preraslo v veselje do teka. Tako sem do jeseni s tekom in zmanjšanim vnosu hrane izgubila 17 kg. No dva sem nato ponovno pridobila in sedaj sem na -15. Jeseni sem se priključila tekaškemu klubu. Z decembrom pa sem ravno preko tega kluba pričela obiskovat fitnes. Imam svojega osebnega trenerja oziroma vaditelja, ki mi je sestavil vadbeni načrt in me spodbuja, motivira in skrbi za pravilno izvedbo vaj ter poda kak nasvet o prehranjevanju. In vse to skoraj za drobiž.




_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem