cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

orbitrek - izkušnje

clock-img

01.01.2011, 21:22

clock-img

TDTP

pencil-img

366

Ker so se med prazniki veselo nabirali kilogramčki in ker vsako leto govorim, da moram nekaj narediti za svojo postavo, je zdaj res zadnji čas, da nekaj ukrenem, da mi ne bo treba zamenjati cele garderobe za večjo št. konfekcije, sem se odločila, da si kupim tole:

http://www.neckermann.si/si/nm2/sport-prosticas/fitnessgerte/m-54631/index.html#

in me zanima, če ga ima katera in kako je zadovoljna z njim?

Aja, sem iz okolice celja, a ima mogoče katera kaj podobnega za prodati? lp

clock-img

01.01.2011, 22:08

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Pravkar sem še vedno malo zadihana, saj sem bila na njem celih 15 minut po doooooolgem času. In moram reči, da se že kar pozna....NOT. user posted image user posted image user posted image Ok, malo heca. Če boš delala kar se da redno, se bo seveda poznalo, brez skrbi. Če se ti bo pa prah gor nabiral, potem pa tako veš, da nisi glih na naboljši poti. Je pa luštna zadeva, samo mene pri mojemu blazno moti, ker škripa. user posted image Zdej ga bom gonla tako samo do pomladi, potem pa zopet tek. user posted image

_____________________________


clock-img

01.01.2011, 22:26

clock-img

Janya

pencil-img

547

Pri teh stvareh se ti splača kupit malo bolšo zadevo. Mi imamo kettler verso  in po 5 letih to kar škripa in zna bit moteče če recimo otroci pri spanju rabijo tišino, moje hvala bogu ne moti. Se pa da lepo shujšat gor, če se držiš reda pri prehranjevanju in pri uporabi orbitreka. Jaz recimo zdele spet aktivno "hujšam " to pomeni da pazim kaj jem in 6x na teden prebrcam 10 km na 7 težnostni stopnji- od10. in sem zgubila 6 kg. Tko da se da, če si karakter in veš da boš naredil nekaj na sebi, ne glede na vse.....

clock-img

02.01.2011, 09:11

clock-img

TDTP

pencil-img

366

Hvala punce za nasvete, upam, da bom dovolj disciplinirana, da ga bom redno uporabljala, ker ti kilogrami me ubijajo, prav slabo se počutim in prej se utrudim. lp

clock-img

02.01.2011, 10:53

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

pri nas doma služi za obešalnik......user posted image

sem bla na začetku čist vesela in sem 14 dni bla tok pridna in skos gor tud med gledanjem tvja. pa mi enkrat uleti tast: ej a si se ti kej zredila? men ga je utrgal, sem zagrabla orbiDREK in sem ga dala v dnevno sobo. od takrat naprej je gor vse razen človekauser posted image

moja izkušnja, kok bo pri vas, boste pa sami vedeliuser posted image

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 2.1.2011 10:54:38 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

02.01.2011, 11:27

clock-img

Anonimen

Ce ga bos kupovala, potem kupi nekaj kvalitetnega. Jaz sem imela tistega iz topshopa in je bil obupen: skripal je, skos se je nekaj kvarilo in glasen je bil tako, da se poleg ni dalo normalno tvja gledat. Posledicno sem ga gonila par tednov potem se je pa samo se prah na njem nabiral, ker se mi ga ni vec dalo brez tvja gonit.

clock-img

02.01.2011, 12:45

clock-img

Barbara_L

pencil-img

623

Moja izkušnja: raje sobno kolo. Orbitrek je za telo ful obremenilen, ker simulira vožnjo na kolesu tako, da stojiš na pedalih. Mene je skos bolla hrbtenica, kolena, skratka-ni bilo ok. Sedaj imam sobno kolo in je ok, pa še zraven lahko v miru kaj prebereš.

clock-img

02.01.2011, 12:53

clock-img

Oceania

pencil-img

762

No moje mnenje je pa ravno obratno. Sobno kolo se mi zdi neučinkovito. Imam oba, eliptično kolo je znamke kettler in je super za migat.
Se ga pa splača kupit v kakšni akciji v Hervisu, ko je en izdelek -25 procentov. Tega iz neckermana jaz ne bi imela, ker cenejši je, prej začne škripat.

clock-img

03.01.2011, 00:21

clock-img

jajula

pencil-img

1191


IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

pri nas doma služi za obešalnik......user posted image



enako

clock-img

03.01.2011, 05:42

clock-img

punci

pencil-img

146

Jaz sem imela pred leti na izposojo eliptik iz Topshopa. Jaz sem svoje sobno kolo dala prijateljici in ona meni eliptik-kao malo zamenjave da je bolj zanimivo. Ampak mene so že po 3 dneh grozno bolela kolena.user posted image
Priznati moram, da je precej bolj učinkovit kot sobno kolo na katerem rit lepo počiva in delajo samo noge, na eliptiku pa nema spasa moreš kar cela migat. Ampak res kolena pa bože mili kak so me matrala. Pa tut od večine ko sem se pogovarjala o njem so vsi potarnali, da druga je vse ok samo kolena pa res trpijo...
Sem pa bila jaz pred leti tudi blazno navdušena nad vsemi temi sobnimi pripomočki, ki jih kao lahko uporabljaš med gledanjem tv. Imela sobno kolo in potem sem si nabavila še steper. In tako kot so ti že druge povedale, prvi mesec je še aktualno potem pa služi kot obešalnik in lovilec prahu. Sploh pa te cenejše zadeve ki imajo ponavadi skupni imenovalec-škripanje, ki zna biti zelo moteče.

clock-img

03.01.2011, 07:09

clock-img

TDTP

pencil-img

366

Že iščem rabljene kettletjeve po bolhi, hvala vam vsem za nasvete!lp

clock-img

03.01.2011, 08:12

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Orbitrek naj bi bil ravno priporocljiv ker je low impact na sklepe... Tkoda morda je katera bila v nepravlni drzi, kar bi lahko povzrocilo bolecine.
Orbi pa mora bit magnetni in ne na jermen, ti na jermen skropajo, magnetni


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

03.01.2011, 12:51

clock-img

gupika

pencil-img

244

Jaz sem si ga sposodila od prijateljice (ona ga ima samo za obešalnik), da vidim kako stvar dejansko funkcionira in ali se mi bo dalo ga uporabljat. Imam ga cca.2 meseca, gor grem vsake 3-4 dni, od 30-60min. Meni osebno je to premalo, jaz niti ne prešvicam gor, pa se oreng trudim... tako, da ga ni čez tek v naravo.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem