cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

orbitrek

clock-img

18.01.2006, 10:20

clock-img

Barbela

pencil-img

239

Mene pa zanima, če ima katera doma orbitrek? Rada bi si ga kupila in sem v dilemi. Kajti na tržišču je veliko različnih orbitrekov in s tem tudi različne cene. Kateri je dober, tak da ne ropota ne vem koliko in da je cena tudi še solidna.

Hvala za pomoč in odgovore.

Lp, Barbara

clock-img

18.01.2006, 10:29

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Jst mam še taprvi model, pa sem čist zadovoljna. Tko da sem prepričana, da vsi novejši delajo še boljše. ;)

Prijetno uporabo ti želim, vsaj tolk, da se ti ne bo prah gor nabiru haha.user posted image

clock-img

18.01.2006, 10:35

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Nikakor ne kupi kakšnih jajc za 20 jurjev. Jaz sem takega kupila pri neckermanu...pa je bil stalno pokvarjen, je blazno ropotal in tako je pihalo med nogami, da se mi je skoraj češplja prehladilauser posted image

Potem sem globje segla v žep, dala 100 000 in dobila super orbitrek. Ni mi žal denarja. Pa prah se nič ne nabira na njem, četudi ga imam že več kot leto.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

18.01.2006, 10:37

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem ga kupila prek top shopa,ta drugi model.Saj v bistvu je enak kot prvi,samo da je srebrn.Sem zadovoljna z njim.Cena je pa se mi zdi 40.000!To je bilo pred dvema al tremi leti,zdaj ne vem kakšna je cena.Lp

clock-img

18.01.2006, 11:01

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz sem ga kupila v hervisu pred enimi dvemi,tremi leti in takrat dala 39.000 in je prav uredu.Po mojem za tako stvar ni glih za dat par jurjev in da se ti stalno kaj kvari.Jaz sem za to,da raje več plačam in imam kvaliteto!

clock-img

18.01.2006, 11:04

clock-img

Barbela

pencil-img

239

Ja, hvala res. Me še zanima, če se ti telo res učvrsti, kot pravijo. Ker birada imela bolj čvrsto tazadnjo plat in bedre. Kako je s tem?

clock-img

18.01.2006, 14:32

clock-img

tanja75

pencil-img

162

Za dober orbitrek moraš tudi plačati malo več, od 80.000-100.000 SIT. Jaz sem tudi 4 leta nazaj kupla enegav Hervisu za 37.000  in so bili sami problemi. Od tega, da so se matice lomile do ropota...Na koncu so nam hotli novega dat, vendar sva vzela denar in kupila novega v Trgoavtu za 85.000. Ta pa je super. 

clock-img

18.01.2006, 22:38

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Paziti moraš predvsem na to, da je magnetni - ne ropota in se ne kvari. Midva sva ga kupila v Intersportu za cca. 65000 sit in sva zadovoljna. Jaz sem zdaj, odkar sem na 90D dieti, vsak dan na njem, učinek se bo pa še pokazal.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem