cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

orbitrek

clock-img

31.03.2007, 21:13

clock-img

TARA in MAJ

pencil-img

2287

vsak dan na orbitreku in v osmih mesecih hušanja po 20 minut sem izgubila 17 kg.user posted image .le sobota je bil dan počitka vse druge diete so bile zaman.....

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI

clock-img

31.03.2007, 21:14

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.03.2007, 21:16

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image ČESTITAM user posted image

clock-img

31.03.2007, 21:37

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ehej, čestitke!! A ti si še živa? Lepo te je spet brati. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

31.03.2007, 23:20

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Tudi jaz ga imam v kleti in veliko preveč kilogramov in si mi sedaj res s tem postom dala spet veselje, tako , da ga bom verjetno spet privlekla v stanovanje in začela.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

31.03.2007, 23:21

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Tebi pa vsekakor iskreneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za takšen uspeh.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

01.04.2007, 10:18

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Ja bravo user posted image ,to mene še tudi čaka po porodu.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

01.04.2007, 10:19

clock-img

jooly

pencil-img

932

Moja kolegica si ga je nabavla - ko sem prišla naslednjič k njej, ga je imel že mali med svojimi igračami user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

clock-img

01.04.2007, 11:02

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Vau, super!!!!!!!!!To pa je velika izguba!user posted image user posted image user posted image

Torej, vsak dan po 20 minut na orbitreku in kakšna dieta zraven?

clock-img

02.04.2007, 10:30

clock-img

TARA in MAJ

pencil-img

2287

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Vau, super!!!!!!!!!To pa je velika izguba!user posted image user posted image user posted image

Torej, vsak dan po 20 minut na orbitreku in kakšna dieta zraven?

brez diet le redna vadba res pa se nisem ravno nažirala.
ja uspelo mi jeuser posted image



_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI

clock-img

02.04.2007, 10:40

clock-img

tinx

pencil-img

88

user posted image user posted image tolk si me motivirala da grem tudi sama takoj na orbitrek špeh topituser posted image

clock-img

02.04.2007, 11:55

clock-img

monika30

pencil-img

563

Bravo user posted image .
Tudi jaz se trudim, da sem vsak dan gor (razen vikendi) - 15 minut.

Meni se zdi, da mi Kile od tega ne grejo dol, ampak se bolj pozna na obliki postave.

Zdej sem pa še večje veselje dobila.
Lp.

clock-img

02.04.2007, 12:56

clock-img

tinx

pencil-img

88

jest sem svojih 15min že odlaufala...pučutim se super.Če se le da, grem na orbitrek  zjutraj po kavici ali še prej,ker se bolje kuri zaloga maščob...te imam pa za izvozuser posted image user posted image

clock-img

03.04.2007, 14:48

clock-img

štorkljica

pencil-img

2341

user posted image user posted image user posted image  Bravo!!!! in čestitke seveda, si mi dala pa veliko upanja in motivacije, namreč sem se odločila že pred kratkim da si kupim Orbitrek, pa sem bila še rahlo skeptična da res deluje. Da ne zgubljam besed kako je šele moj skeptičen ob tem, celo če pogleda na ceno. Ampak, ne dam se in res si ga bom v krakem kupila (pri aprilski plači verjetno), potem pa veselo na delo. Moj cilj je v 5 mesecih izgubiti 10kg! Upam da bo šlo hitreje.

clock-img

03.04.2007, 16:49

clock-img

2mama

pencil-img

425

čestitam. obenem pa vas vse skupaj sprašujem, kakšen orbitrek nabavit (glede na to, da je izbira ogromna, da lahko kaj hitro kupiš kak plastik fantastik, moja tonaza pa ni ravno zanemarljiva...). se pravi, povejte, kako znamko.
tenks.

clock-img

04.04.2007, 09:45

clock-img

TARA in MAJ

pencil-img

2287

sicer pa pri meni prva dva meseca trdega dela na orbiju kakšnega vidnega učinka ni bilo in skoraj sem že obupala vendar pa so kasneje kg.začeli izginjati in ko so drugi opazili sem dobila še večjo mutivacijo za vadbo.
Zato punce ne prehitro odnehat le redna vadba,kajti diete so bolj začasne hitro se kg. znebiš vendar jih potem kaj hitro dobiš nazaj še več in teh kar nekaj poznam,ki so hujšali z raznimi 90dnevnimi dietami....
zato telovadba,manj sladkarij in kg.bodo počasi odkorakali le volja in vstrajnost na dan le 20min.zasebe pa ni velikouser posted image

lp.punce

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem